Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Żywiec

Montaż systemów alarmowych Żywiec

Monitoring oraz alarm w Żywcu? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj nas

Naszą działalność prowadzimy od 2003 roku. Od początku naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem alarmów. Pracujemy z przyjemnością i dbałością o dotrzymane terminy.

Sprawa ochrony oraz bezpieczeństwa obiektów to nasz priorytet.

Możemy zaoferować jakościowe usługi, polegające na budowie skutecznych instalacji bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a także ich serwisie. Instalacje alarmowe zapewniają ochronę przed kradzieżą lub nawet włamaniem, jak i również często im zapobiegają jak i umożliwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, urzędy i domy. Jeżeli Twoja nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, warto to zmienić. W jakim celu? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby zadziałać na złodziei zniechęcająco. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, dobry instalacja alarmowa powiadomi służby porządkowe i właściciela, usprawniając schwytanie włamywacza.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo

Zamierzasz zabezpieczyć nieruchomość?
Skontaktuj się z nami dziś: +48 608-700-205
Działamy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Tutaj działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Żywiec, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się nasza firma

  • serwis systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • wykonywanie instalacji systemów alarmowych
  • monitoring wizyjny

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości dzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Żywiec

Planujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe oparte o sprzęt znanych marek, w tym także montaż Satel Integra Żywiec. Jest to główny dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma zapewnia pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Żywiec.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do wymagań nabywcy oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy zarządzać i obserwować za pośrednictwem aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Żywiec jak i rozbudowę obecnych instalacji alarmowych.

Nasze ostatnie usługi

telewizja przemysłowa Racibórz, monitoring obiektu Ruda Śląska, montaż kamer monitoringu Ruda Śląska, monitoring wizyjny Orzesze, montaż monitoringu Czerwionka-Leszczyny, montaż systemu zabezpieczeń Knurów, montaż kamer monitoringu Gogołowa, montaż alarmów Wodzisław Śląski, montaż systemu zabezpieczeń Pszów, serwis systemów alarmowych Satel Integra Mszana, monitoring domu Racibórz, montaż systemów alarmowych Mikołów, zabezpieczenie obiektu Czerwionka-Leszczyny, montaż systemów alarmowych Kędzierzyn-Koźle, montaż kamer Mszana, montaż systemów alarmowych Łaziska Górne, montaż alarmów Satel Integra Pawłowice, montaż telewizji przemysłowej Gliwice, system monitoringu Chałupki, montaż systemu alarmowego Pszów, monitoring domu Wodzisław Śląski, system zabezpieczeń Pszczyna, monitoring obiektu Jastrzębie Zdrój

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebuję serwisu alarmu w moim domu

Regularny serwis systemu alarmowego jest rzeczą bardzo ważną. Gwarantuje on poprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów i likwiduje niechciane usterki. Nasi specjaliści wykonują kompleksowy serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny?

Aby uzyskać najwyższy stopień ochrony budynku, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zadbać także o system kamer wizyjnych. Celem ich jest kontrolowanie budynku – na zewnątrz i wewnątrz, z możliwością rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował jak należy?

Posiadamy ogromne doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Instalacje wykonywane przez nas są zawsze na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205