Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Piekary Śląskie

Montaż systemów alarmowych Piekary Śląskie

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem jak i montażem systemów zabezpieczeń w Piekarach Śląskich? Dobrze się składa!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Krótko o naszej firmie

Istniejemy na naszym rynku już od 2003 roku. Od powstania naszej działalności stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych. Pracujemy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy.

Jesteśmy do dyspozycji.
Działamy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Zapraszamy do kontaktu: +48 608-700-205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Kładziemy nacisk aby zaoferować solidne usługi, polegające na budowie niezawodnych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, oraz ich serwisowaniu. Instalacje bezpieczeństwa zapewniają zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą, oraz pozwalają im zapobiegać oraz umożliwiają uchwycenie nieproszonych gości. W system alarmowy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, mieszkania a nawet urzędy. System alarmowy to podstawowe wyposażenie każdej nieruchomości. W jakim celu? Gdyż nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby wpłynąć przestępców zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, dobry system alarmowy wezwie służby porządkowe i właściciela, pozwalając na schwytanie złoczyńcy.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • jakość
  • bezpieczeństwo

Zasięg naszej działalności

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Piekary Śląskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta

  • serwis instalacji systemów alarmowych
  • instalacja systemów alarmowych
  • instalacja instalacji systemów monitoringu
  • telewizja przemysłowa

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Piekary Śląskie

Planujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe oparte o sprzęt znanych firm, w tym także montaż Satel Integra Piekary Śląskie. Jest to lider dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma oferuje kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń instalacji alarmowych Satel Integra Piekary Śląskie.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o włamaniu, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje różnych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do potrzeb klienta oraz warunków na posesji. Systemem możemy zarządzać i obserwować dzięki aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w domu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Piekary Śląskie jak i przemianę obecnych alarmów.

Nasze ostatnie usługi

montaż systemów alarmowych Orzesze, montaż systemu alarmowego Gliwice, montaż systemu zabezpieczeń Chałupki, montaż alarmów Racibórz, monitoring obiektu Mszana, system monitoringu Jastrzębie Zdrój, montaż kamer monitoringu Mikołów, montaż systemu zabezpieczeń Pszczyna, montaż telewizji przemysłowej Rydułtowy, montaż kamer monitoringu Ruda Śląska, montaż systemów alarmowych Zabełków, montaż monitoringu Strumień, monitoring domu Czerwionka-Leszczyny, telewizja przemysłowa Pszów, montaż alarmów Satel Integra Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Mikołów, zabezpieczenie obiektu Ruda Śląska, system zabezpieczeń Rybnik, montaż systemów alarmowych Gliwice, monitoring obiektu Strumień, monitoring wizyjny Połomia, serwis alarmów Satel Integra Gogołowa, montaż kamer Rydułtowy

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebuję serwisu alarmu w moim domu

Okresowy serwis instalacji alarmowej jest bardzo ważny. Gwarantuje on prawidłowe funkcjonowanie wszystkich podzespołów i eliminuje ewentualne awarie. Specjaliści w naszej firmie kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały zmieniające się potrzeby klientów. Możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź sprawdź naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony budynku, poza instalacją alarmową można zadbać również o instalację kamer przemysłowych. Ich zadaniem jest monitorowanie budynku – na zewnątrz i wewnątrz, wraz możliwością wyświetlania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zainstalowany system alarmowy będzie działał sprawnie?

Nasza wykwalifikowana kadra ma ogromne doświadczenie w temacie systemów alarmowych. Systemy przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Jednak w razie jakiejkolwiek usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205