Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Pszczyna

Montaż monitoringu Pszczyna

Potrzebujesz firmy która zajmie się planowaniem oraz montażem systemów zabezpieczeń w Pszczynie? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Poznaj nas

Naszą działalność rozwijamy prawie 20 lat. Od tego czasu wciąż rozwijamy kwalifikacje i działamy tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się montażem instalacji alarmowych. Pracujemy z sumiennością i dbałością o detale.

Montaż kamer Pszczyna - Sprawa ochrony oraz bezpieczeństwa obiektów to nasz priorytet

Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi, zapewniające budowę niezawodnych instalacji alarmowych, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisowaniu. Montaż kamer Pszczyna zapewnia bezpieczeństwo przed kradzieżą lub nawet włamaniem, jak i również pozwala im zapobiegać i ułatwia schwytanie nieproszonych gości. W alarmy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, fabryki, zakłady, mieszkania a nawet urzędy. W momencie kiedy Państwa nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, warto to zmienić. W jakim celu? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby wpłynąć włamywaczy negatywnie. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby kradzieży, dobry system alarmowy powiadomi odpowiednie służby a nawet właściciela, pozwalając na schwytanie włamywacza.

Poszukujesz firmy zajmującej się projektowaniem oraz realizacją systemów zabezpieczeń?
Skontaktuj się z nami dzisiaj: +48 608-700-205
Działamy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Dlaczego warto nam zaufać?

 • jakość
 • bezpieczeństwo

Zasięg naszej działalności

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Pszczyna oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Pszczyna

Montaż kamer w domach i firmach w Pszczynie jest przedmiotem naszej pracy. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych w domach, instytucjach oraz firmach. Montujemy systemy monitoringu zewnętrznego oraz wewnętrznego. Odpowiednio od potrzeb, podczas instalacji używamy kamer dzień / noc, stałych oraz takich, które mają funkcję obracania, ale także takich, które są odporne na wandalizm. Konfigurujemy dostęp przez Internet z opcją wglądu w dowolnej chwili przez telefon lub komputer.

Kamery monitoringu skutecznie ochraniają budynki, odstraszają złodziei i wandali, pozwalają odtworzyć przebieg wydarzeń. Kamery CCTV jest to wyjątkowo skuteczna ochrona. Nasze systemy telewizji przemysłowej bez problemu można zintegrować z dotychczasowymi alarmami oraz kamerami. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • długi czas zapisu nagrań,
 • podgląd online,
 • odporność na wandalizm,
 • nagrywanie w dzień i w nocy,
 • duża jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwość rejestracji po wykryciu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • łatwa rozbudowa o kolejne kamery,
 • połączenie z istniejącym zestawem monitoringu,
 • połączenie z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zapewniamy montaż kamer CCTV, rejestratorów, alarmów oraz pozostałych elementów wchodzących w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Pszczyna rozpoczynamy od zbadania potrzeb Klienta oraz rozplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i obszar, który będziemy monitorować. Następnie dochodzimy do montażu danego zestawu. Na całość instalacji dajemy gwarancję oraz zapewniamy całkowite wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Montaż kamer Pszczyna – sprawne wykrywanie zagrożeń

Ciężko o skuteczniejszy system wykrywania ryzyka niż monitoring wizyjny. Jego pojawienie się przekształciło dotychczasowe podejście do ochrony mienia. Montaż kamer przemysłowych w Pszczynie umożliwia wysyłanie do stacji obrazu w tym samym czasie. Zazwyczaj ochroniarze oglądają taki obraz, aby rozpoznać potencjalne zagrożenie. Następnym krokiem jest szybkie powiadomienie o zagrożeniu odpowiednich służb: ratowniczych, policji lub straży pożarnej. Dzięki kamerom możliwe stało się wykrywanie zagrożenia, nim dojdzie do rozwoju sytuacji. Zamontowanie kamer pozwala też na sprawną reakcję służb, jeśli dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia. Żeby wszystko było osiągalne, konieczne jest zainwestowanie w sprzęt dobrej jakości, bezawaryjny i który umożliwia uzyskanie zadowalającego obrazu. W naszej firmie stawiamy tylko na dobrej jakości sprzęt. Niezależnie od tego, czy zamówią u nas Państwo monitoring na małą posesję, czy monitoring wizyjny do większej przestrzeni, zaproponujemy monitoring cenionych na rynku marek oraz skuteczne systemy.

Popularność monitoringu wizyjnego w Pszczynie nie maleje. Wciąż jednak ta tematyka może pozostawiać sporo pytań, szczególnie u osób prywatnych, które szukają monitoringu domowego. Wątpliwości są zawsze na miejscu, gdy chodzi o rozwiązania, które mają poprawić bezpieczeństwo domostwa, czy jest to dom jednorodzinny czy mieszkanie. Mamy doświadczenie w montażu kamer w wielu przestrzeniach, dlatego każdemu kto się do nas zgłosi, proponujemy fachowe doradztwo oraz dobór optymalnego systemu i kamer.

Nasza oferta

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych
 • projektowanie i wykonawstwo systemów alarmowych
 • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
 • monitoring wizyjny

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości napisz lub zadzwoń! Skontaktujemy się.

Nasze ostatnie realizacje

montaż kamer monitoringu Zabełków, montaż telewizji przemysłowej Pszczyna, montaż systemów alarmowych Knurów, system monitoringu Racibórz, monitoring domu Rybnik, montaż systemów alarmowych Jastrzębie Zdrój, montaż systemu zabezpieczeń Chałupki, monitoring domu Gogołowa, monitoring obiektu Racibórz, montaż systemów alarmowych Orzesze, montaż systemu zabezpieczeń Strumień, system zabezpieczeń Rydułtowy, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, telewizja przemysłowa Pszczyna, montaż kamer monitoringu Pszów, montaż monitoringu Wodzisław Śląski, montaż alarmów Żory, montaż systemu alarmowego Rybnik, montaż kamer Pawłowice, zabezpieczenie obiektu Kędzierzyn-Koźle, monitoring wizyjny Radlin

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Aby wszystkie instalacje działały prawidłowo, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Nasi specjaliści wykonują kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) bądź sprawdź naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa obiektu, poza instalacją alarmową polecamy zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Celem ich jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, wraz umożliwieniem rejestrowania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie działał jak należy?

Nasza wykwalifikowana kadra ma duże doświadczenie w temacie systemów alarmowych. Instalacje które tworzymy są zawsze na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, oferujemy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205