Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Racibórz

Montaż systemów alarmowych Racibórz

Potrzebujesz firmy zajmującej się tworzeniem oraz wykonawstwem systemów zabezpieczeń w Raciborzu? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Kim jesteśmy

Historia firmy sięga 2003 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem systemów zabezpieczeń. Robim to z pasją i dbałością o szczegóły.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Kładziemy nacisk aby zaoferować najlepszej jakości usługi, zapewniające budowę niezawodnych instalacji bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisie. Systemy bezpieczeństwa zapewniają ochronę przed kradzieżą lub nawet włamaniem, również często im zapobiegają oraz umożliwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. Praktycznie wszystkie sklepy posiadają alarmy. Tak samo jak miejsca pracy, urzędy i domy. System alarmowy to niezbędne wyposażenie każdej nieruchomości. Dlaczego? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wpływa na włamywaczy zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, sprawny instalacja alarmowa wezwie służby porządkowe a także właściciela, ułatwiając schwytanie złodzieja.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Zasięg naszego działania

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Racibórz oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Skontaktuj się dziś!
Działamy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Zapraszamy do kontaktu: +48 608-700-205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Czym zajmuje się nasza firma

  • serwis systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów alarmowych
  • instalacja systemów monitoringu
  • monitoring wizyjny

Pracujemy szybko i sprawnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Racibórz

Planujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe oparte o sprzęt znanych firm, w tym również montaż Satel Integra Racibórz. Jest to prowadzący dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma zapewnia kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń instalacji alarmowych Satel Integra Racibórz.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dostosowujemy sprzęt do potrzeb nabywcy oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy kierować i obserwować dzięki mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Wykonujemy także serwis Satel Integra Racibórz jak i przemianę obecnych instalacji alarmowych.

Nasze ostatnie realizacje

system monitoringu Gogołowa, monitoring obiektu Chałupki, monitoring domu Strumień, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, zabezpieczenie obiektu Racibórz, montaż kamer monitoringu Jastrzębie Zdrój, montaż systemu zabezpieczeń Pawłowice, monitoring domu Knurów, montaż alarmów Połomia, montaż kamer monitoringu Mszana, montaż systemów alarmowych Łaziska Górne, montaż systemów alarmowych Pszczyna, montaż monitoringu Gliwice, monitoring wizyjny Zabełków, montaż telewizji przemysłowej Rydułtowy, montaż systemów alarmowych Ruda Śląska, system zabezpieczeń Mszana, telewizja przemysłowa Strumień, montaż systemu alarmowego Czerwionka-Leszczyny, montaż systemu zabezpieczeń Żory, montaż kamer Kędzierzyn-Koźle, montaż systemów alarmowych Satel Integra Żory, serwis alarmów Satel Integra Kędzierzyn-Koźle 

Najczęściej zadawane pytania:

Alarm w moim domu się popsuł. Co robić?

Okresowy serwis systemu alarmowego jest podstawą. Gwarantuje on prawidłowe funkcjonowanie wszystkich podzespołów i eliminuje niechciane awarie. Specjaliści w naszej firmie kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały zmieniające się potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny?

Aby uzyskać najwyższy stopień bezpieczeństwa obiektu, oprócz instalacji alarmowej warto zadbać także o system kamer przemysłowych. zadaniem ich jest nagrywanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z możliwością rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie działał jak należy?

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w kategorii systemów alarmowych. Prace przez nas wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205