MENU
Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Mikołów

Montaż monitoringu Mikołów

Potrzebujesz firmy która zajmie się tworzeniem jak i montażem instalacji systemów alarmowych w Mikołowie? Nasza firma powstała z myslą o Tobie.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O naszej firmie

Działamy na Śląsku już od 2003 roku. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na stały rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad montażem oraz serwisem systemów zabezpieczeń. Działamy z dbałością o szczegóły i zaangażowaniem.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe usługi, polegające na budowie niezawodnych instalacji alarmowych, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisowaniu. Systemy alarmowe gwarantują ochronę przed włamaniem i kradzieżą, jak i również często im zapobiegają jak i umożliwiają schwytanie złodziei. Niemal wszystkie sklepy posiadają systemy alarmowe. Tak samo jak zakłady pracy, domostwa oraz urzędy. W momencie kiedy Państwa nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, trzeba to zmienić. W jakim celu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby wpłynąć włamywaczy odpychająco. Jeśli miałoby jednak dojść do próby włamania, odpowiedni alarm poinformuje o tym służby porządkowe i właściciela, ułatwiając pochwycenie złodzieja.

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Działamy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Zapraszamy do kontaktu: +48 608-700-205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Dlaczego warto nas wybrać?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Tutaj działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mikołów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Jak możemy Ci pomóc

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • tworzenie systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Nasze ostatnie realizacje

montaż systemu zabezpieczeń Pszów, montaż monitoringu Rybnik, montaż kamer Gliwice, monitoring obiektu Zabełków, montaż systemów alarmowych Gogołowa, montaż systemów alarmowych Strumień, montaż telewizji przemysłowej Połomia, monitoring wizyjny Gliwice, zabezpieczenie obiektu Orzesze, montaż systemu alarmowego Racibórz, telewizja przemysłowa Knurów, monitoring domu Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Ruda Śląska, montaż alarmów Mikołów, system monitoringu Jastrzębie Zdrój, system zabezpieczeń Łaziska Górne, monitoring obiektu Rybnik, montaż kamer monitoringu Pszczyna, montaż kamer monitoringu Wodzisław Śląski, montaż systemów alarmowych Radlin, montaż systemu zabezpieczeń Rydułtowy

Dowiedz się więcej:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Okresowy serwis instalacji alarmowej jest bardzo ważny. Gwarantuje on poprawne działanie wszystkich podzespołów i likwiduje ewentualne usterki. Nasi specjaliści wykonują kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa budynku, oprócz instalacji alarmowej można zaopatrzyć się również o system kamer wizyjnych. zadaniem ich jest nagrywanie budynku – od środka jak i w środku, wraz możliwością rejestrowania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zainstalowany system alarmowy będzie działał sprawnie?

Posiadamy duże doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Systemy tworzone przez nas są na najwyższym poziomie. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, służymy serwisem gwarancyjnym. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205