Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Bielsko-Biała

Montaż monitoringu Bielsko-Biała

Potrzebujesz firmy która zajmie się tworzeniem oraz realizacją instalacji systemów zabezpieczeń w Bielsku-Białym? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

O nas

Nasza działalność powstała w 2003 roku. Od powstania działalności naszej firmy stale doskonalimy się i podnosimy jakość obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem alarmów i lubimy swoją pracę.

Chcesz wykonać instalację alarmową?
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości: +48 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko - Montaż kamer Bielsko-Biała

Kładziemy nacisk aby zaoferować najwyższej jakości usługi, gwarantujące budowę niezawodnych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a także ich serwisowaniu. Instalacje bezpieczeństwa gwarantują bezpieczeństwo przed włamaniem i kradzieżą, oraz pozwalają im zapobiegać i umożliwiają uchwycenie nieproszonych gości. W system alarmowy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, urzędy i domy. Montaż kamer Bielsko-Biała - Jeśli Twoja nieruchomość nie jest wyposażona w system alarmowy, trzeba to zmienić. Dlaczego? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złoczyńców zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, każdy system alarmowy wezwie służby porządkowe a także właściciela, pozwalając na schwytanie włamywacza.

Montaż kamer Bielsko-Biała – szybkie wykrywanie zagrożeń

Trudno o skuteczniejszy system wykrywania ryzyka niż monitoring wizyjny. Jego pojawienie się zmieniło dotychczasowe podejście do ochrony przestrzeni prywatnych i publicznych. Montaż kamer przemysłowych w Bielsku-Białej umożliwia przekazywanie do stacji filmu w tym samym czasie. Zazwyczaj ochroniarze oglądają taki obraz, aby rozpoznać realne zagrożenie. Kolejnym krokiem jest sprawne poinformowanie o zagrożeniu odpowiednich służb: policji lub straży pożarnej. Dzięki monitoringowi możliwe jest wykrywanie zagrożenia, nim dojdzie do rozwoju sytuacji. Instalacja kamer pozwala też na szybką interwencję służb, jeżeli dojdzie do niebezpiecznego zajścia. Aby to wszystko było osiągalne, ważne jest zainwestowanie w sprzęt wysokiej jakości, który jest bezawaryjny i umożliwia uzyskanie odpowiedniego obrazu. W naszej firmie stawiamy tylko na takie urządzenia. Nieważne, czy zamówią u nas Państwo kamery domowe na niewielką posesję, czy monitoring wizyjny do większego terenu, zaoferujemy kamery cenionych na rynku marek oraz skuteczne systemy.

Popularność monitoringu wizyjnego w Bielsku-Białej nie maleje. Wciąż jednak ta tematyka może pozostawiać dużo pytań, szczególnie u osób prywatnych, poszukujących monitoringu do domu. Wątpliwości są zawsze na miejscu, kiedy chodzi o rozwiązania, które mają poprawić bezpieczeństwo domostwa, czy jest to dom jednorodzinny czy mieszkanie. Posiadamy doświadczenie w instalacji kamer w wielu obiektach, dlatego każdemu kto się do nas zgłosi, oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór odpowiedniego systemu i kamer.

Montaż kamer Bielsko-Biała - dla kogo?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasz profesjonalizm poparty jest dużym doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Mamy dostęp do wszystkich nowinek technicznych, nasze profesjonalnie przeszkolone grupy instalacyjne mają doświadczenie w realizacji wielu projektów montażu kamer i całej sieci monitoringu w Bielsku-Białej.

Usługi kierujemy głównie do indywidualnych klientów, prywatnych firm oraz instytucji oświatowych. Na początku, wstępną wycenę robimy po zapoznaniu się z budynkiem, w którym ma zostać zrealizowany montaż kamer Bielsko-Biała. Bardzo pomocne jest udostępnienie nam projektów budynku, ale wystarczy również spotkanie, kiedy to będziemy oprowadzeni po budynku. Następnie wysyłamy dokładną wycenę systemu, która jest zgodna z ustaleniami oraz wymaganiami Klienta.

Istotnym elementem naszej oferty jest montaż kamer. Korzystamy jedynie z urządzeń sprawdzonych firm, dzięki czemu gwarantujemy znakomitą jakość obrazu oraz niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań. Trzeba zaznaczyć, że montaż kamer monitoringu zwiększa poziom bezpieczeństwa, więc dobrze zainstalować go w domu, jak również w swojej firmie czy na przykład w szkole. Gwarantujemy dostęp online do systemu, dzięki czemu dajemy możliwość podglądu pracy kamer z każdego miejsca, w którym się znajdujemy.

Tutaj działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bielsko-Biała oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co możemy zrobić za Ciebie

 • tworzenie instalacji systemów monitoringu
 • tworzenie systemów alarmowych
 • serwis systemów alarmowych
 • telewizja przemysłowa

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Najlepszy montaż monitoringu Bielsko-Biała

Nasza specjalizacja to montaż monitoringu Bielsko-Biała dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą nastawioną na budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami w celu zapewnienia wyjątkowej jakości obsługi i zadowolenia. Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma czy jesteś osobą prywatną, jeśli szukasz telewizji przemysłowej, monitoringu wideo, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Każdy właściciel obiektu wie, jak ważna jest ochrona mienia przed wszelkimi zagrożeniami. Nasze domy są często owocem naszego życia, ale niestety pozostawiamy je niebezpieczne. Właściwie zaprojektowany system nadzoru może być skutecznym środkiem zapobiegawczym.Niezależnie od tego kim jesteś kamery ochronią Cię przed wandalami, włamywaczami i złodziejami. Oferujemy szeroką gamę urządzeń oraz oferujemy projekty dostosowane pod Ciebie oraz profesjonalne instalacje systemów CCTV. Oferujemy kamery najwyższej jakości, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Szczycimy się dostarczaniem idealnego systemu dla każdego klienta. Każdy nasz klient jest wyceniany indywidualnie po starannym i odpowiednim dobraniu strategii wdrażania systemów i usług bezpieczeństwa. Każdy projekt możemy zrealizować szybko, sprawnie i ekonomicznie bez zbędnych utrudnień wpływających na działalność naszych klientów. Wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalny system monitoringu wideo zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych innowacji w dziedzinie technologii bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Nasz starannie proces instalacji monitoringu: 

 • spotkanie - przegląd wymagań systemowych, wstępne zrozumienie potrzeb instalowanego systemu i dokonały wstępnych ustaleń,
 • potrzeby klienta - aby sprawnie zainstalować system, wymagana jest dokładna analiza potrzeb poprzez wizytę na miejscu.
 • indywidualna oferta - wycena systemu i przedstawienie ofert, przed każdą instalacją przygotujemy szczegółową wycenę całego systemu oraz szczegółowe wprowadzenie i dyskusję z klientem.
 • wykonanie instalacji - instalując system bezpieczeństwa, przestrzegamy wszystkich naszych procedur, aby był bezpieczny.
 • gwarancja i opieka - w przypadku uszkodzenia gwarantujemy naprawę i wymianę urządzenia w okresie gwarancyjnym, jak również później.

Kamery CCTV

Świadczymy usługi instalacji monitoringu CCTV, idealnego do zabezpieczania sklepów, domów, lub instytucji publicznych. Systemy te pozwalają na rozpoznawanie twarzy i identyfikację osób, które popełniły nielegalne czyny na ich terenie. Zapewniamy kompleksowy profesjonalizm i terminową realizację usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług instalacji i monitoringu kamer. Działamy na terenie Bielska-Białej i okolic. Kamera to urządzenie, które zamienia obraz światła na sygnały elektryczne. Jakość obrazu i działanie całego systemu zależy od prawidłowego doboru komponentów. Wybór odpowiedniej kamery do budowy systemu to tylko niektóre z czynników, które przyczyniają się do dobrej wydajności systemu. Najważniejsze rzeczy do zapamiętania podczas instalacji monitoringu CCTV to: czułość kamery — ilość światła padającego na czujnik wykorzystana do utworzenia obrazu wideo, rozdzielczość - podana w linii, potrzebna do identyfikacji osoby lub rzeczy, rodzaj obrazu kamery - w kolorze czy czarno-biała, sposób sterowania urządzeniem.

Kamery - montaż monitoringu Bielsko-Biała

Systemy monitoringu pozwalają kontrolować teren, zapobiegać aktom wandalizmu oraz sprawić, że mieszkańcy lub pracownicy obiektu czują się bezpiecznie. Jako firma obsługująca instalacje monitoringu i kamer dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty, które pomagają monitorować całe obiekty i ich tereny. Wykorzystujemy najnowocześniejszą i niezawodną technologię, dzięki czemu umożliwiamy monitorowanie całego obiektu i jego otoczenia. Nasza szeroka gama rozwiązań zapewni bezpieczeństwo każdej firmie, spółdzielni oraz klientom prywatnym.

Czy warto zrobić montaż monitoringu Bielsko-Biała w domu?

Próby włamań i kradzieży są obserwowane wszędzie, w tym w prowincjach i społecznościach ogólnie uważanych za bezpieczne. Jednym ze sposobów na wyeliminowanie ryzyka kradzieży jest montaż monitoringu Bielsko-Biała w budynku. Kiedy monitorowanie jest przydatne? 

 • częste podróże -  typowe jest włamanie pod nieobecność właściciela. Dzieje się tak na przykład, gdy pracujemy, podróżujemy lub jedziemy na wakacje. Dom bez opieki to dobrodziejstwo dla złodziei nawet jeśli drzwi i okna są zabezpieczone przed kradzieżą, przestępcy mają mnóstwo czasu na włamanie. Dotyczy to zwłaszcza nieruchomości oddalonych od osiedli ludzkich – jeśli mamy sąsiadów, którzy są gotowi do nas zadzwonić lub zadzwonić na policję, jeśli wykryją coś podejrzanego.
Czytaj więcej...
 • ochrona dzieci i zwierząt - coraz więcej sytuacji zagraża bezpieczeństwu dzieci lub zwierząt na naszej posesji. Dobry system monitoringu pozwala szybko reagować na różne zagrożenia, które mogą mieć wpływ na ludzi i zwierzęta w twoim otoczeniu. Niestety monitoring nie gwarantuje w całości, że tobie się to nie przydarzy, na szczęście pozwala wyeliminować dużą część z nich i skrócić czas reakcji. Dzięki kamerom możesz również odtworzyć dowolną sytuację do analizy i zastosować środki, które pozwolą Ci ją w przyszłości wyeliminować.
 • Niebezpieczne sąsiedztwo - innym warunkiem do założenia monitoringu jest to, że znajduje się on w niebezpiecznej okolicy. W przypadku kradzieży lub próby włamania w okolicy musimy wziąć pod uwagę większe ryzyko włamania się do naszego domu. Prawdą jest, że duża liczba włamań na danym obszarze prowadzi do zwiększonej czujności policji i zwiększonego patrolowania, ale musimy pamiętać, że policja musi monitorować bardzo duży obszar przez pewien czas. Monitoring budynków rozwiązuje ten problem. Monitoring pozwala też zidentyfikować wandali, którzy zniszczyli jakąś naszą własność, a następnie możemy na podstawie nagrania domagać się od nich zadośćuczynienia.
 • nadzoruj zespół i wykonawców - bardzo ważną kwestią przy korzystaniu z monitoringu jest to, że możesz zdalnie przeglądać i odtwarzać zapisy pracy wszystkich rodzajów ekip budowlanych czy np. kurierów. Nie spędzamy całego czasu w domu, więc nie musisz chodzić po boisku, aby sprawdzić swoje postępy, możesz rozpocząć podgląd w dowolnym momencie i reagować, gdy zauważysz coś niezwykłego. Bardzo cenna jest możliwość odtwarzania zarchiwizowanych nagrań.
 • kosztowności w budynku - im cenniejsze są nasze rzeczy, tym większa szansa na włamanie. Złodziej obserwuje nas i nasze działania przed próbą kradzieży. Wartość potencjalnego łupu można częściowo oszacować patrząc przez okno, biorąc pod uwagę wygląd zewnętrzny naszego domu, ubrania, które nosimy, czy markę naszego samochodu. Instalacja monitoringu nie tylko pozwala szybko reagować na próby włamań, ale także pozwala wykryć podejrzane osoby patrzące na nasz dom. Monitorowanie wewnątrz domu jest również ważne dla bezpieczeństwa samych mieszkańców, złodziej może na przykład podjąć próbę włamania, pomimo tego że będziemy obecni w domu. Czasami taki monitoring może uratować uratować zdrowie, a nawet życie właściciela.

Dlaczego warto wybrać dobry monitoring? - Montaż monitoringu Bielsko-Biała

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz systemów informatycznych dało nam możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia, które pozwalają nam profesjonalnie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Podejmując projekt, wybieramy najlepsze rozwiązania z rynku i proponujemy usprawnienia, tak aby produkt odpowiadał oczekiwaniom klienta. Nasze rozwiązania są wyjątkowe, dostosowujemy potrzeby klienta do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy obiekt jest nowy, w pełni zaopatrzony, pracują w nim ludzie lub maszyny, kamery są zainstalowane w miejscach wysoko lub trudno dostępnych, możemy wykonać instalację monitoringu wizyjnego szybko i profesjonalnie.

Nasze ostatnie usługi

montaż systemu zabezpieczeń Pszów, monitoring obiektu Gliwice, monitoring wizyjny Jastrzębie Zdrój, montaż monitoringu Żory, telewizja przemysłowa Racibórz, montaż telewizji przemysłowej Mikołów, monitoring domu Orzesze, monitoring domu Knurów, montaż systemów alarmowych Mikołów, zabezpieczenie obiektu Ruda Śląska, montaż kamer monitoringu Pszów, montaż systemów alarmowych Gliwice, system monitoringu Żory, montaż kamer monitoringu Gogołowa, montaż systemów alarmowych Rybnik, montaż systemu alarmowego Rybnik, system zabezpieczeń Radlin, montaż alarmów Mszana, montaż systemu zabezpieczeń Łaziska Górne, montaż kamer Pszczyna, monitoring obiektu Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Aby wszystkie instalacje działały prawidłowo, nie może się obejść bez ich regularnego sprawdzania. Nasza firma świadczy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów.. Możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz sprawdź naszą ofertą!

Do czego służy monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony budynku, oprócz instalacji alarmowej polecamy zadbać także o instalację kamer przemysłowych. zadaniem ich jest nagrywanie obiektu – z zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie działał bez zarzutu?

Nasza wykwalifikowana kadra ma ogromne doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych. Prace wykonywane przez nas są na fachowym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki oferujemy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205