MENU
Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Gliwice

Montaż monitoringu Gliwice

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem oraz realizacją systemów alarmowych w Gliwicach? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Krótko o naszej firmie

Naszą działalność prowadzimy od 2003 roku. Od tamtego momentu wciąż udoskonalamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się montażem systemów zabezpieczeń i lubimy to co robimy.

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów to nasz priorytet.

Możemy zaoferować jakościowe usługi, mające na celu budowę niezawodnych instalacji alarmowych, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisowaniu. Systemy alarmowe gwarantują bezpieczeństwo przed włamem lub kradzieżą, jak również pozwalają im zapobiegać i ułatwiają schwytanie złodziei. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, domostwa oraz urzędy. Jeśli Państwa nieruchomość nie jest wyposażona w system alarmowy, powinno się to zmienić. Z jakiego powodu? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na przestępców zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, sprawny instalacja alarmowa powiadomi odpowiednie służby a także właściciela, ułatwiając pochwycenie złodzieja.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • solidność
  • bezpieczeństwo

Tutaj działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Gliwice oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy

  • wykonywanie systemów alarmowych
  • instalacja systemów monitoringu
  • serwis systemów alarmowych
  • telewizja przemysłowa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Nasze ostatnie usługi

montaż telewizji przemysłowej Pszczyna, system zabezpieczeń Strumień, montaż kamer monitoringu Knurów, montaż systemów alarmowych Mikołów, zabezpieczenie obiektu Czerwionka-Leszczyny, montaż alarmów Gliwice, monitoring domu Łaziska Górne, montaż systemu zabezpieczeń Rydułtowy, system monitoringu Wodzisław Śląski, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, montaż kamer monitoringu Racibórz, monitoring domu Połomia, monitoring wizyjny Pszczyna, monitoring obiektu Pawłowice, montaż systemu zabezpieczeń Żory, montaż systemu alarmowego Knurów, montaż kamer Chałupki, montaż monitoringu Mszana, montaż systemów alarmowych Rybnik, montaż systemów alarmowych Mszana, telewizja przemysłowa Orzesze

Dowiedz się więcej:

Potrzebuję serwisu instalacji alarmowej

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, musimy zmusić się do ich regularnego sprawdzania. Nasi specjaliści kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wszystkie potrzeby klientów. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, oprócz instalacji alarmowej polecamy zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Ich zadaniem jest nagrywanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, wraz umożliwieniem wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mogę mieć pewność że zainstalowany system alarmowy będzie działał sprawnie?

Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie w kategorii instalacji alarmowych. Prace które tworzymy są na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205