Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Bytom

Montaż monitoringu Bytom

Potrzebujesz firmy zajmującej się planowaniem oraz realizacją instalacji systemów monitoringu w Bytomiu? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym klientem.

Poznaj nas

Firma nasza z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku prawie 20 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad montażem systemów zabezpieczeń. Wszystko co robimy robimy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Działamy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Zadzwoń do nas: +48 608-700-205
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Montaż kamer Bytom - Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów to nasz priorytet

Zawsze staramy się zaoferować najlepszej jakości usługi, mające na celu budowę niezawodnych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, oraz ich serwisie. Instalacje bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo przed włamem lub kradzieżą, również pozwalają im zapobiegać i ułatwiają uchwycenie nieproszonych gości. W alarmy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, zakłady pracy, mieszkania a nawet urzędy. Montaż kamer Bytom - System alarmowy to podstawowe wyposażenie każdej nieruchomości. Z jakiego powodu? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na przestępców zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, dobry instalacja alarmowa wezwie służby porządkowe a także właściciela, pozwalając na schwytanie złoczyńcy.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Bytom

Montaż kamer w domach i przedsiębiorstwach w Bytomiu jest przedmiotem naszej działalności. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych w mieszkaniach, instytucjach oraz firmach. Montujemy systemy monitoringu zewnętrznego oraz wewnętrznego. W zależności od potrzeb, podczas montażu używamy kamer działających w dzień i w nocy, stałych i takich, które mają funkcję obracania, jak również odpornych na wandalizm. Konfigurujemy dostęp poprzez Internet z możliwością wglądu w dowolnej chwili przez telefon lub komputer.

Kamery monitoringu skutecznie ochraniają budynki, odstraszają włamywaczy i wandali, pozwalają odtworzyć przebieg zdarzeń. Kamery CCTV jest to bardzo skuteczna ochrona. Nasze systemy telewizji przemysłowej można bez kłopotu zintegrować z istniejącymi alarmami oraz kamerami. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • duża pojemność dla zapisu nagrań,
 • podgląd przez Internet,
 • odporność na wandalizm,
 • rejestracja obrazu w dzień i w nocy,
 • duża jakość nagrywanego obrazu,
 • możliwość rejestracji po znalezieniu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • łatwa rozbudowa o dodatkowe kamery,
 • połączenie z istniejącym zestawem monitoringu,
 • integracja z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zapewniamy montaż kamer CCTV, rejestratorów, alarmów oraz innych elementów, które wchodzą w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Bytom rozpoczynamy od zbadania potrzeb Klienta oraz rozplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i obszar, który będziemy monitorować. Później dochodzimy do montażu danego zestawu. Na całość instalacji udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Montaż kamer Bytom – sprawne wykrywanie zagrożeń

Ciężko o lepiej działający system wykrywania ryzyka niż monitoring wizyjny. Jego pojawienie się zmieniło dotychczasowe podejście do ochrony mienia. Montaż kamer przemysłowych w Bytomiu pozwala na wysyłanie do stacji filmu w tym samym czasie. Zazwyczaj pracownicy ochrony oglądają taki obraz, aby rozpoznać potencjalne zagrożenie. Kolejnym etapem jest sprawne poinformowanie o zagrożeniu odpowiednich organów: policji lub straży pożarnej. Dzięki monitoringowi możliwe jest wykrywanie niebezpieczeństwa, nim dojdzie do rozwoju sytuacji. Zamontowanie kamer umożliwia także sprawną interwencję służb, jeżeli dojdzie do niebezpiecznego zajścia. Żeby to wszystko było realne, konieczne jest zainwestowanie w sprzęt wysokiej jakości, bezawaryjny i który umożliwia uzyskanie zadowalającego obrazu. W naszej firmie stawiamy tylko na dobrej jakości sprzęt. Niezależnie od tego, czy zamówią u nas Państwo kamery domowe na małą posesję, czy kamery do większego terenu, zaoferujemy monitoring cenionych na rynku marek oraz dobre systemy.

Popularność monitoringu wizyjnego w Bytomiu nie maleje. Nadal jednak ta tematyka może pozostawiać dużo pytań, szczególnie u osób indywidualnych, poszukujących monitoringu do domu. Wątpliwości są zawsze na miejscu, gdy chodzi o rozwiązania, które mają poprawić bezpieczeństwo domostwa, czy jest to dom jednorodzinny czy mieszkanie. Posiadamy doświadczenie w montażu kamer w wielu obiektach, dlatego każdej osobie, która się do nas zgłosi, proponujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór optymalnego systemu monitoringu.

Tutaj działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym zajmuje się nasza firma

 • tworzenie systemów monitoringu
 • serwis gwarancyjny instalacji systemów alarmowych
 • tworzenie systemów alarmowych
 • monitoring wizyjny

Działamy szybko i profesjonalnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Nasze ostatnie realizacje

montaż systemu zabezpieczeń Ruda Śląska, system zabezpieczeń Czerwionka-Leszczyny, monitoring obiektu Pszczyna, montaż systemów alarmowych Rydułtowy, monitoring domu Mikołów, montaż systemów alarmowych Wodzisław Śląski, monitoring domu Gliwice, monitoring obiektu Rybnik, zabezpieczenie obiektu Racibórz, montaż kamer Gogołowa, system monitoringu Strumień, montaż systemów alarmowych Knurów, montaż monitoringu Strumień, montaż kamer monitoringu Chałupki, montaż systemu alarmowego Pszów, telewizja przemysłowa Żory, montaż systemu zabezpieczeń Mikołów, montaż alarmów Racibórz, monitoring wizyjny Pszczyna, montaż kamer monitoringu Orzesze, montaż telewizji przemysłowej Mszana

Dowiedz się więcej:

Alarm w moim domu się popsuł. Do kogo się zgłosić?

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, musimy zmusić się do ich regularnego sprawdzania. Nasi specjaliści wykonują rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa obiektu, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zaopatrzyć się także o system kamer wizyjnych. Celem ich jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zainstalowany system alarmowy będzie działał sprawnie?

Posiadamy ogromne doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Instalacje przez nas wykonywane są zawsze na fachowym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205