Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Zabrze

Montaż systemów alarmowych Zabrze

Monitoring oraz alarm w Zabrzu? Możemy Ci pomóc!

Krótko o nas

Naszą działalność prowadzimy prawie 20 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad montażem instalacji alarmowych. Robim to z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy.

Zadzwoń teraz.
Telefon: +48 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Zawsze staramy się zaoferować najwyższej jakości usługi, mające na celu budowę skutecznych instalacji bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a także ich serwisie. Systemy bezpieczeństwa zapewniają zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą, oraz często im zapobiegają oraz ułatwiają uchwycenie nieproszonych gości. Wszystkie sklepy są wyposażone w alarmy. Tak samo jak miejsca pracy, urzędy i domy. W momencie kiedy Twoja nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, powinno się to zmienić. Dlaczego? Gdyż nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złoczyńców odpychająco. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby włamania, odpowiedni alarm zaalarmuje odpowiednie służby oraz właściciela, ułatwiając schwytanie złoczyńcy.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • profesjonalizm
  • gwarancja bezpieczeństwa

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Zabrze oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy

  • tworzenie systemów alarmowych
  • instalacja systemów monitoringu
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • monitoring wizyjny

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Zabrze

Planujemy i montujemy nowoczesne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt znanych firm, w tym także montaż Satel Integra Zabrze. Jest to główny dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma zapewnia kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń instalacji alarmowych Satel Integra Zabrze.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami kontroli domu. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do wymagań klienta oraz warunków na posesji. Systemem możemy kierować i obserwować dzięki mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Zabrze jak i rozbudowę obecnych instalacji alarmowych.

Ostatnie realizacje

monitoring domu Rybnik, serwis alarmów Satel Integra Orzesze, montaż systemu alarmowego Radlin, montaż systemu zabezpieczeń Żory, monitoring domu Racibórz, montaż alarmów Knurów, montaż systemów alarmowych Orzesze, telewizja przemysłowa Rydułtowy, montaż kamer monitoringu Kędzierzyn-Koźle, montaż kamer Jastrzębie Zdrój, montaż kamer monitoringu Rydułtowy, monitoring obiektu Ruda Śląska, montaż telewizji przemysłowej Strumień, montaż monitoringu Ruda Śląska, zabezpieczenie obiektu Mszana, montaż systemów alarmowych Pawłowice, system monitoringu Wodzisław Śląski, monitoring obiektu Mikołów, montaż systemu zabezpieczeń Gliwice, monitoring wizyjny Pszów, system zabezpieczeń Pszczyna, montaż systemów alarmowych Chałupki, montaż systemów alarmowych Satel Integra Łaziska Górne

Dowiedz się więcej:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Okresowy serwis instalacji alarmowej jest podstawą. Gwarantuje on prawidłowe działanie wszystkich podzespołów i eliminuje ewentualne awarie. Nasi specjaliści kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wymagające potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony budynku, oprócz instalacji alarmowej warto zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Celem ich jest monitorowanie budynku – na zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie działał bez zarzutu?

Nasza wykwalifikowana kadra ma niezbędne doświadczenie w zakresie systemów alarmowych. Instalacje tworzone przez nas są zawsze na fachowym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205