Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Chorzów

Montaż monitoringu Chorzów

Potrzebujesz firmy zajmującej się tworzeniem jak i montażem instalacji systemów monitoringu w Chorzowie? Możemy Ci pomóc!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj nas

Istniejemy na rynku polskim już od 2003 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się montażem instalacji alarmowych) wykonujemy z dbałością o szczegóły i dbałością o dotrzymane terminy.

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów jest najważniejsza - Montaż kamer Chorzów

Zawsze staramy się zaoferować jakościowe usługi, gwarantujące budowę skutecznych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, a także ich serwisowaniu. Systemy alarmowe zapewniają ochronę przed włamaniem i kradzieżą, jak również pozwalają im zapobiegać oraz umożliwiają schwytanie złodziei. W system alarmowy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, mieszkania a nawet urzędy. Montaż kamer Chorzów - Jeżeli Twoja nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, powinno się to zmienić. Dlaczego? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na włamywaczy zniechęcająco. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby włamania, odpowiedni system alarmowy powiadomi odpowiednie służby a także właściciela, pozwalając na schwytanie złodzieja.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!
Działamy: pon-pt od 9:00 do 16:00
Telefon: +48 608 700 205
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Montaż kamer Chorzów - dla kogo?

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Nasz profesjonalizm poparty jest dużym doświadczeniem w branży i odpowiednim przeszkoleniem. Posiadamy dostęp do wielu nowinek technicznych, nasze odpowiednio wyszkolone grupy instalacyjne posiadają doświadczenie w realizacji dużej ilości projektów montażu kamer i całej infrastruktury monitoringu w Chorzowie.

Usługi kierujemy głównie do prywatnych klientów, prywatnych przedsiębiorstw oraz instytucji oświatowych. Na początku, wstępną wycenę robimy po zaznajomieniu się z obiektem, gdzie ma zostać wykonany montaż kamer Chorzów. Bardzo przydatne jest udostępnienie nam planów budynku, ale wystarczy również spotkanie, kiedy to zostaniemy oprowadzeni po budynku. Później wysyłamy dokładną wycenę systemu, zgodnie z ustaleniami oraz wymaganiami Klienta.

Kluczowym składnikiem w naszej ofercie jest montaż kamer. Korzystamy jedynie ze sprzętu od sprawdzonych firm, a dzięki temu gwarantujemy znakomitą jakość obrazu oraz niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań. Należy podkreślić, że montaż monitoringu poprawia poczucie bezpieczeństwa, więc warto założyć go w domu, jak również w swojej firmie albo na przykład w placówce oświatowej. Zapewniamy dostęp online do systemu, dzięki czemu dajemy możliwość podglądu pracy kamer z dowolnego miejsca, w którym się znajdujemy.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Chorzów

Montaż kamer w domach i firmach w Chorzowie jest celem naszej pracy. Oferujemy montaż kamer przemysłowych CCTV w mieszkaniach, instytucjach oraz firmach. Instalujemy systemy monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. W zależności od potrzeb, podczas montażu używamy kamer dzień / noc, stałych oraz obrotowych, ale także takich, które są odporne na wandalizm. Konfigurujemy dostęp poprzez Internet z opcją wglądu w dowolnej chwili przez telefon lub komputer.

Systemy monitoringu skutecznie ochraniają budynki, odstraszają złodziei i wandali, pozwalają odtworzyć przebieg wydarzeń. Kamery CCTV jest to bardzo skuteczna ochrona. Nasze systemy telewizji przemysłowej bez problemu można zintegrować z dotychczasowymi alarmami oraz dotychczasowym zestawem kamer. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • duża pojemność dla zapisu nagrań,
 • podgląd online, odporność na wandalizm,
 • nagrywanie dzień i noc,
 • wysoka jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwość rejestracji po znalezieniu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • prosta rozbudowa o dodatkowe kamery,
 • połączenie z dotychczasowym zestawem kamer,
 • integracja z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zapewniamy montaż kamer CCTV, rejestratorów, alarmów oraz pozostałych elementów wchodzących w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Chorzów zaczynamy od poznania potrzeb Klienta oraz zaplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i teren, który będziemy monitorować. Później dochodzimy do montażu wybranego zestawu. Na cały system udzielamy gwarancji oraz dajemy całkowite wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Chorzów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta

 • tworzenie systemów alarmowych
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów alarmowych
 • tworzenie instalacji systemów monitoringu
 • telewizja przemysłowa
 • montaż telewizji przemysłowej

Działamy szybko i profesjonalnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Nasze ostatnie usługi

system zabezpieczeń Połomia, monitoring obiektu Czerwionka-Leszczyny, monitoring obiektu Łaziska Górne, zabezpieczenie obiektu Rybnik, montaż alarmów Racibórz, telewizja przemysłowa Rybnik, montaż systemów alarmowych Jastrzębie Zdrój, monitoring domu Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Rydułtowy, montaż systemu zabezpieczeń Wodzisław Śląski, montaż kamer Gogołowa, system monitoringu Wodzisław Śląski, monitoring wizyjny Gliwice, montaż kamer monitoringu Knurów, montaż systemu zabezpieczeń Pszczyna, monitoring domu Pszów, montaż kamer monitoringu Zabełków, montaż telewizji przemysłowej Pawłowice, montaż systemów alarmowych Pszczyna, montaż monitoringu Mszana, montaż systemu alarmowego Rydułtowy

Najczęściej zadawane pytania:

Alarm w moim domu działa wadliwie. Do kogo się zgłosić?

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, musimy zmusić się do ich regularnego sprawdzania. Świadczymy kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa obiektu, poza instalacją alarmową zaleca się zaopatrzyć się także o instalację kamer przemysłowych. Ich zadaniem jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z możliwością rejestrowania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zainstalowany system alarmowy będzie działał sprawnie?

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Prace tworzone przez nas są na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205