Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Chorzów

Montaż systemów alarmowych Chorzów

Potrzebujesz firmy zajmującej się planowaniem i montażem systemów zabezpieczeń w Chorzowie? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz!

O nas

Nasza firma istnieje na Śląsku od 2003 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się montażem instalacji alarmowych) wykonujemy z zaangażowaniem i sumiennością.

Poszukujesz firmy zajmującej się tworzeniem oraz wykonawstwem systemów monitoringu?
Zadzwoń teraz: 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów to nasz priorytet.

Jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe usługi, polegające na budowie skutecznych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, oraz ich serwisie. Systemy bezpieczeństwa gwarantują zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą, jak również często im zapobiegają jak i ułatwiają schwytanie złodziei. Niemal wszystkie sklepy posiadają alarmy. Alarmy posiadają również miejsca pracy, urzędy i domy. System alarmowy to podstawowe wyposażenie cennej nieruchomości. Z jakiego powodu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby zadziałać na przestępców zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, dobry system alarmowy poinformuje o tym odpowiednie służby a nawet właściciela, ułatwiając schwytanie włamywacza.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • profesjonalizm
  • gwarancja bezpieczeństwa

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Chorzów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • tworzenie systemów alarmowych
  • montaż telewizji przemysłowej

Pracujemy szybko i sprawnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Chorzów

Projektujemy i tworzymy innowacyjne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt najlepszych marek, w tym również montaż Satel Integra Chorzów. Jest to główny dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma zapewnia pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Chorzów.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje różnych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do potrzeb nabywcy oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy kierować i obserwować za pośrednictwem aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Wykonujemy także serwis Satel Integra Chorzów jak i przemianę obecnych instalacji alarmowych.

Ostatnie realizacje

monitoring wizyjny Ruda Śląska, serwis alarmów Satel Integra Gogołowa, montaż kamer monitoringu Pszczyna, system zabezpieczeń Racibórz, montaż monitoringu Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer Gliwice, system monitoringu Mikołów, montaż alarmów Satel Integra Gliwice, montaż telewizji przemysłowej Strumień, monitoring obiektu Gogołowa, montaż systemów alarmowych Pszów, montaż kamer monitoringu Łaziska Górne, montaż systemu zabezpieczeń Pszów, montaż alarmów Rybnik, montaż systemów alarmowych Knurów, montaż alarmów Satel Integra Strumień, montaż systemu alarmowego Ruda Śląska, monitoring obiektu Mikołów, montaż systemów alarmowych Satel Integra Łaziska Górne, monitoring domu Racibórz, zabezpieczenie obiektu Jastrzębie Zdrój, montaż systemu zabezpieczeń Radlin, monitoring domu Chałupki, montaż systemów alarmowych Kędzierzyn-Koźle, telewizja przemysłowa Mszana

Dowiedz się więcej:

Potrzebuję serwisu instalacji alarmowej

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla klientów.. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) bądź sprawdź naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny?

Aby uzyskać najwyższy stopień ochrony budynku, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zadbać także o system kamer przemysłowych. zadaniem ich jest kontrolowanie budynku – na zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem wyświetlania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie działał sprawnie?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Prace tworzone przez nas są na najwyższym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205