Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Dąbrowa Górnicza

Montaż monitoringu Dąbrowa Górnicza

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem a także wykonawstwem instalacji systemów monitoringu w Dąbrowie Górniczej? Nasza firma powstała po to aby Ci pomóc.

Krótko o naszej firmie

Działamy w branży alarmów oraz monitoringu prawie 20 lat. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój i doskonalenie jakości obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych) wykonujemy z przyjemnością i dbałością o szczegóły.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko - Montaż kamer Dąbrowa Górnicza

Możemy zaoferować najwyższej jakości usługi, mające na celu budowę skutecznych systemów alarmowych, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisowaniu. Systemy alarmowe zapewniają zabezpieczenie przed włamem lub kradzieżą, oraz często im zapobiegają i umożliwiają schwytanie złodziei. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, zakłady pracy, domostwa oraz urzędy. Montaż kamer Dąbrowa Górnicza - System alarmowy to bardzo istotne wyposażenie każdej nieruchomości. Dlaczego? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby zadziałać na włamywaczy zniechęcająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, każdy alarm wezwie odpowiednie służby i właściciela, usprawniając schwytanie złoczyńcy.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Dąbrowa Górnicza

Montaż kamer w domach i przedsiębiorstwach w Dąbrowie Górniczej jest celem naszej działalności. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych CCTV w domach, instytucjach oraz firmach. Montujemy systemy monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. Odpowiednio od potrzeb, podczas instalacji używamy kamer dzień / noc, stałych i obrotowych, ale także takich, które są odporne na wandalizm. Konfigurujemy dostęp poprzez Internet z możliwością podglądu w każdej chwili przez telefon albo komputer.

Kamery monitoringu skutecznie ochraniają obiekty, odstraszają złodziei i wandali, pozwalają odtworzyć przebieg wydarzeń. Kamery CCTV jest to bardzo dobra ochrona. Nasze systemy telewizji przemysłowej można bez kłopotu zintegrować z dotychczasowymi systemami alarmowymi oraz dotychczasowym zestawem kamer. Najważniejsze funkcjonalności naszych systemów monitoringu:

 • duża pojemność dla zapisu nagrań,
 • podgląd online,
 • odporność na wandalizm,
 • nagrywanie dzień i noc,
 • wysoka jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwa opcja nagrywania po wykryciu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • prosta rozbudowa o kolejne kamery,
 • połączenie z dotychczasowym zestawem monitoringu,
 • połączenie z alarmem,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zapewniamy montaż kamer CCTV, rejestratorów, systemów alarmowych oraz pozostałych elementów, które wchodzą w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Dąbrowa Górnicza rozpoczynamy od poznania potrzeb Klienta oraz rozplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i obszar monitorowania. Później dochodzimy do montażu wybranego zestawu. Na całość instalacji udzielamy gwarancji oraz dajemy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Montaż kamer Dąbrowa Górnicza – szybkie wykrywanie zagrożeń

Trudno o skuteczniejszy system wykrywania zagrożeń niż monitoring wizyjny. Jego powstanie zmieniło dotychczasowe postrzeganie do ochrony przestrzeni prywatnych i publicznych. Montaż kamer przemysłowych w Dąbrowie Górniczej pozwala na wysyłanie do stacji obrazu w tym samym czasie. Zazwyczaj pracownicy ochrony oglądają taki obraz, aby rozpoznać realne zagrożenie. Następnym krokiem jest sprawne poinformowanie o zagrożeniu odpowiednich organów: ratowniczych, policji lub straży pożarnej. Dzięki kamerom możliwe jest wykrywanie zagrożenia, nim dojdzie do rozwoju sytuacji. Instalacja kamer pozwala też na szybką interwencję służb, jeżeli, mimo wszystko, dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia. Żeby wszystko było realne, konieczne jest zainwestowanie w sprzęt dobrej jakości, bezawaryjny i który umożliwia osiągnięcie odpowiedniego obrazu. W naszej firmie stawiamy tylko na takie urządzenia. Nieważne, czy zamówią u nas Państwo monitoring na niewielką posesję, czy monitoring wizyjny do większego terenu, zaproponujemy monitoring cenionych producentów oraz dobre systemy.

Popularność monitoringu wizyjnego w Dąbrowie Górniczej nie spada. Nadal jednak ten temat może pozostawiać sporo niewiadomych, zwłaszcza u osób indywidualnych, poszukujących monitoringu domowego. Wątpliwości są zawsze naturalne, kiedy idzie o rozwiązania mające poprawić bezpieczeństwo domostwa, czy jest to dom jednorodzinny czy mieszkanie. Posiadamy doświadczenie w montażu monitoringu w wielu obiektach, dlatego każdemu kto się do nas zgłosi, oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór odpowiedniego systemu monitoringu.

Jakie sprawy możemy załatwić za Ciebie

 • wykonywanie systemów alarmowych
 • serwis gwarancyjny instalacji systemów alarmowych
 • wykonywanie instalacji systemów monitoringu
 • monitoring wizyjny

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Ostatnie realizacje

montaż systemów alarmowych Wodzisław Śląski, montaż systemu zabezpieczeń Gliwice, montaż kamer monitoringu Ruda Śląska, montaż telewizji przemysłowej Radlin, system monitoringu Pszczyna, monitoring domu Gliwice, system zabezpieczeń Mikołów, zabezpieczenie obiektu Rydułtowy, monitoring obiektu Orzesze, monitoring wizyjny Racibórz, montaż monitoringu Pszów, telewizja przemysłowa Żory, montaż systemu alarmowego Mszana, montaż systemów alarmowych Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Łaziska Górne, montaż kamer monitoringu Zabełków, montaż systemów alarmowych Knurów, montaż kamer Gogołowa, montaż systemu zabezpieczeń Pszczyna, montaż alarmów Chałupki, monitoring obiektu Czerwionka-Leszczyny

Dowiedz się więcej:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Specjaliści w naszej firmie kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały zmieniające się potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) bądź sprawdź naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, poza instalacją alarmową zaleca się zadbać również o instalację kamer wizyjnych. Ich zadaniem jest monitorowanie obiektu – od środka jak i w środku, wraz umożliwieniem rejestrowania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zainstalowany system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasza firma posiada duże doświadczenie w temacie instalacji alarmowych. Instalacje tworzone przez nas są na fachowym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205