Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych

Montaż systemów alarmowych

Monitoring oraz alarm? U nas znajdziesz to czego szukasz!

O nas

Działamy na polskim rynku już od 2003 roku. Już od powstania naszego istnienia bez przerwy doskonalimy się i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Nasze zadania (zajmujemy się montażem oraz serwisem systemów zabezpieczeń) wykonujemy z pasją i przyjemnością.

O bezpieczeństwie obiektów wiemy wszystko.

Jesteśmy w stanie zaoferować solidne usługi, polegające na budowie niezawodnych instalacji alarmowych, telewizji przemysłowej, a także ich serwisowaniu. Systemy bezpieczeństwa zapewniają zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą, również często im zapobiegają jak i ułatwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. W alarmy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, domostwa oraz urzędy. W momencie kiedy Państwa nieruchomość nie jest wyposażona w system alarmowy, trzeba to zmienić. Dlaczego? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złoczyńców negatywnie. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby włamania, każdy instalacja alarmowa zaalarmuje odpowiednie służby i właściciela, ułatwiając pochwycenie włamywacza.

Poszukujesz firmy zajmującej się tworzeniem oraz montażem instalacji systemów zabezpieczeń?
Skontaktuj się już dziś: 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym zajmuje się nasza firma

  • serwis gwarancyjny systemów alarmowych
  • instalacja systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo systemów monitoringu
  • monitoring wizyjny

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dzwoń! Chętnie odpowiemy.

Nasze ostatnie realizacje

monitoring domu Racibórz, montaż kamer Ruda Śląska, monitoring obiektu Połomia, montaż telewizji przemysłowej Jastrzębie Zdrój, montaż kamer monitoringu Pszów, montaż systemów alarmowych Gogołowa, montaż systemu zabezpieczeń Mikołów, montaż systemu alarmowego Racibórz, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, system monitoringu Pawłowice, monitoring domu Łaziska Górne, montaż systemu zabezpieczeń Jastrzębie Zdrój, zabezpieczenie obiektu Pszczyna, monitoring wizyjny Gliwice, montaż kamer monitoringu Żory, system zabezpieczeń Mszana, montaż alarmów Strumień, telewizja przemysłowa Knurów, montaż systemów alarmowych Rybnik, montaż systemów alarmowych Mszana, montaż monitoringu Orzesze

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Regularny serwis systemu alarmowego jest bardzo ważny. Gwarantuje on poprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów i eliminuje ewentualne awarie. Nasi fachowcy kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wszystkie potrzeby klientów. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) bądź sprawdź naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

Aby uzyskać najwyższy stopień bezpieczeństwa obiektu, poza instalacją alarmową zaleca się zaopatrzyć się również o instalację kamer przemysłowych. zadaniem ich jest kontrolowanie obiektu – od środka jak i w środku, z możliwością wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie działał jak należy?

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych. Systemy wykonywane przez nas są zawsze na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, oferujemy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205