MENU
Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Mysłowice

Montaż monitoringu Mysłowice

Instalacja systemu alarmowego w Mysłowicach? Nasza firma powstała z myslą o Tobie.

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym zadowolonym klientem.

Kilka słów o nas

Istniejemy na polskim rynku już od 2003 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem alarmów. Pracujemy z przyjemnością i pasją.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Zawsze staramy się zaoferować solidne usługi, polegające na budowie niezawodnych instalacji alarmowych, telewizji przemysłowej, a nawet ich serwisowaniu. Instalacje alarmowe zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniem i kradzieżą, jak również często im zapobiegają jak i umożliwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, zakłady pracy, mieszkania a nawet urzędy. Jeśli Twoja nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, warto to zmienić. Z jakiego powodu? Gdyż nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na przestępców zniechęcająco. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby włamania, dobry instalacja alarmowa poinformuje o tym służby porządkowe a nawet właściciela, pozwalając na pochwycenie złodzieja.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • jakość
  • bezpieczeństwo

Odpowiemy na każde pytanie.
Działamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
Zadzwoń do nas: +48 608 700 205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Zasięg naszej działalności

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Mysłowice oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy

  • serwis gwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • instalacja systemów monitoringu
  • projektowanie i wykonawstwo systemów alarmowych

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Chętnie odpowiemy.

Wykonane przez nas prace

monitoring obiektu Radlin, montaż systemów alarmowych Wodzisław Śląski, monitoring wizyjny Rydułtowy, system zabezpieczeń Chałupki, telewizja przemysłowa Pawłowice, montaż kamer Pszczyna, montaż systemów alarmowych Ruda Śląska, montaż telewizji przemysłowej Pszów, montaż alarmów Mikołów, zabezpieczenie obiektu Żory, system monitoringu Mszana, montaż systemów alarmowych Racibórz, monitoring domu Wodzisław Śląski, montaż monitoringu Strumień, monitoring obiektu Ruda Śląska, monitoring domu Rybnik, montaż systemu zabezpieczeń Zabełków, montaż kamer monitoringu Knurów, montaż kamer monitoringu Racibórz, montaż systemu zabezpieczeń Pszczyna, montaż systemu alarmowego Jastrzębie Zdrój

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebuję serwisu alarmu w moim domu

Okresowy serwis systemu alarmowego jest bardzo ważny. Zapewnia on poprawne działanie wszystkich podzespołów i eliminuje ewentualne awarie. Nasi specjaliści kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały zmieniające się potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Do czego służy monitoring wizyjny i do czego jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa budynku, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zaopatrzyć się również o instalację kamer przemysłowych. zadaniem ich jest monitorowanie obiektu – z zewnątrz i wewnątrz, wraz możliwością wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zainstalowany system alarmowy będzie działał jak należy?

Posiadamy niezbędne doświadczenie w kategorii systemów alarmowych. Systemy które tworzymy są zawsze na najwyższym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205