Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Dąbrowa Górnicza

Montaż systemów alarmowych Dąbrowa Górnicza

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem i realizacją instalacji systemów alarmowych w Dąbrowie Górniczej? Nasza firma powstała z myslą o Tobie.

Sprawdź co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym klientem.

Kilka słów o nas

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2003 roku. Od tamtego momentu wciąż rozwijamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Naszą pracę (zajmujemy się montażem oraz serwisem systemów zabezpieczeń) wykonujemy z dbałością o detale i dbałością o dotrzymane terminy.

Sprawa ochrony oraz bezpieczeństwa obiektów to nasz priorytet.

Możemy zaoferować solidne usługi, gwarantujące budowę niezawodnych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisie. Systemy bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo przed włamem lub kradzieżą, jak i również często im zapobiegają oraz umożliwiają uchwycenie nieproszonych gości. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, urzędy i domy. Jeżeli Państwa nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, trzeba to zmienić. W jakim celu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby zadziałać na złodziei odpychająco. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby włamania, dobry instalacja alarmowa powiadomi służby porządkowe a także właściciela, usprawniając schwytanie złodzieja.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się nasza firma

  • serwis systemów alarmowych
  • tworzenie instalacji systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo systemów monitoringu

Funkcjonujemy szybko i profesjonalnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Dąbrowa Górnicza

Planujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt najlepszych firm, w tym również montaż Satel Integra Dąbrowa Górnicza. Jest to główny dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma zapewnia kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Dąbrowa Górnicza.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje różnych rozwiązań. Dostosowujemy sprzęt do potrzeb nabywcy oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy kierować i obserwować za pośrednictwem aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Dąbrowa Górnicza jak i przemianę obecnych instalacji alarmowych.

Nasze ostatnie realizacje

monitoring domu Pszczyna, montaż systemów alarmowych Satel Integra Żory, telewizja przemysłowa Racibórz, system monitoringu Mszana, montaż systemu alarmowego Gliwice, montaż systemów alarmowych Mszana, montaż kamer monitoringu Żory, montaż telewizji przemysłowej Pszów, montaż monitoringu Pawłowice, monitoring obiektu Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer monitoringu Jastrzębie Zdrój, system zabezpieczeń Racibórz, monitoring obiektu Kędzierzyn-Koźle, zabezpieczenie obiektu Ruda Śląska, montaż kamer Połomia, montaż systemów alarmowych Knurów, montaż systemu zabezpieczeń Rydułtowy, montaż systemu zabezpieczeń Radlin, montaż systemów alarmowych Satel Integra Rydułtowy, monitoring domu Knurów, montaż systemów alarmowych Gogołowa, monitoring wizyjny Gliwice, montaż alarmów Rydułtowy

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Alarm w moim domu nie działa jak należy. Co robić?

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, musimy zmusić się do ich okresowego sprawdzania. Specjaliści w naszej firmie kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wszystkie potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa obiektu, oprócz instalacji alarmowej warto zadbać również o instalację kamer przemysłowych. Ich zadaniem jest nagrywanie obiektu – od środka jak i w środku, wraz umożliwieniem wyświetlania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował jak należy?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w temacie systemów alarmowych. Systemy wykonywane przez nas są zawsze na najwyższym poziomie. Jednak w razie jakiejkolwiek usterki oferujemy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205