MENU
Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Jastrzębie-Zdrój

Montaż systemów alarmowych Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz firmy zajmującej się tworzeniem jak i realizacją instalacji systemów zabezpieczeń w Jastrzębim-Zdroju? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Zobacz co mamy do zaoferowania i zostań naszym klientem.

Kilka słów o naszej firmie

Istniejemy na polskim rynku prawie 20 lat. Już od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także poprawę jakości obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem alarmów. Robim to z sumiennością i zaangażowaniem.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe usługi, mające na celu budowę niezawodnych instalacji bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, oraz ich serwisie. Instalacje alarmowe zapewniają bezpieczeństwo przed kradzieżą lub nawet włamaniem, jak i również często im zapobiegają i umożliwiają uchwycenie nieproszonych gości. Wszystkie sklepy posiadają systemy alarmowe. Alarmy posiadają również zakłady pracy, urzędy i domy. System alarmowy to bardzo istotne wyposażenie cennej nieruchomości. W jakim celu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na włamywaczy odpychająco. Jeśli miałoby jednak dojść do próby włamania, odpowiedni system alarmowy wezwie odpowiednie służby a nawet właściciela, usprawniając pochwycenie włamywacza.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Jastrzębie-Zdrój oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy

  • instalacja systemów alarmowych
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • tworzenie instalacji systemów monitoringu
  • monitoring wizyjny

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Wykonane przez nas prace

system monitoringu Mszana, zabezpieczenie obiektu Pszów, monitoring obiektu Łaziska Górne, monitoring obiektu Kędzierzyn-Koźle, montaż kamer monitoringu Pszczyna, monitoring wizyjny Rydułtowy, montaż systemów alarmowych Żory, montaż systemu zabezpieczeń Rybnik, telewizja przemysłowa Strumień, montaż monitoringu Pszów, montaż systemów alarmowych Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer monitoringu Racibórz, montaż alarmów Pszczyna, montaż systemu zabezpieczeń Rybnik, montaż systemów alarmowych Mikołów, monitoring domu Zabełków, montaż telewizji przemysłowej Gogołowa, system zabezpieczeń Knurów, monitoring domu Gliwice, montaż systemu alarmowego Pawłowice, montaż kamer Chałupki

Dowiedz się więcej:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Aby wszystkie instalacje działały prawidłowo, musimy zmusić się do ich okresowego sprawdzania. Nasi specjaliści wykonują rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów.. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) oraz sprawdź naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zaopatrzyć się także o instalację kamer przemysłowych. Celem ich jest nagrywanie obiektu – na zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mogę mieć pewność że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował sprawnie?

Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych. Systemy wykonywane przez nas są zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, służymy serwisem gwarancyjnym. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.