Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Żory

Montaż monitoringu Żory

Potrzebujesz firmy oferującej montaż instalacji alarmowej w Żorach? Zrobimy wszystko aby Ci pomóc!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Krótko o nas

Funkcjonujemy na polskim rynku już od 2003 roku. Już od rozpoczęcia działalności naszej firmy stawiamy na stały rozwój i doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się montażem instalacji alarmowych i lubimy swoją pracę.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko - Montaż kamer Żory

Jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe usługi, polegające na budowie skutecznych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a także ich serwisie. Montaż kamer Żory zapewnia ochronę przed włamem lub kradzieżą, oraz często im zapobiega oraz umożliwia schwytanie nieproszonych gości. Niemal wszystkie sklepy są wyposażone w alarmy. Tak samo jak miejsca pracy, mieszkania a nawet urzędy. System alarmowy to niezbędne wyposażenie cennej nieruchomości. W jakim celu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na przestępców negatywnie. Jeśli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, sprawny alarm powiadomi służby porządkowe i właściciela, usprawniając schwytanie włamywacza.

Zadzwoń do nas teraz.
Działamy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Telefon: 608 700 205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Dlaczego warto nas wybrać?

  • profesjonalizm
  • gwarancja bezpieczeństwa

Zasięg naszego działania

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Żory oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Jakie sprawy możemy załatwić za Ciebie

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów alarmowych
  • instalacja systemów alarmowych
  • tworzenie instalacji systemów monitoringu
  • telewizja przemysłowa

Pracujemy wydajnie i profesjonalnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Wykonane przez nas prace

monitoring domu Rybnik, montaż kamer monitoringu Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer monitoringu Racibórz, montaż telewizji przemysłowej Żory, montaż monitoringu Pszów, system zabezpieczeń Ruda Śląska, montaż systemów alarmowych Łaziska Górne, zabezpieczenie obiektu Rydułtowy, monitoring obiektu Knurów, telewizja przemysłowa Knurów, system monitoringu Zabełków, montaż systemów alarmowych Wodzisław Śląski, montaż systemu zabezpieczeń Kędzierzyn-Koźle, montaż systemu alarmowego Gliwice, monitoring domu Racibórz, montaż alarmów Strumień, montaż systemów alarmowych Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer Strumień, monitoring wizyjny Rybnik, montaż systemu zabezpieczeń Gogołowa, monitoring obiektu Pszów

Najczęściej zadawane pytania:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Regularny serwis systemu alarmowego jest podstawą. Zapewnia on prawidłowe działanie wszystkich podzespołów i eliminuje niechciane usterki. Nasza firma świadczy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów.. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony budynku, poza instalacją alarmową można zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Celem ich jest kontrolowanie budynku – od środka jak i w środku, z umożliwieniem wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mogę mieć pewność że zainstalowany system alarmowy będzie funkcjonował jak należy?

Nasza wykwalifikowana kadra ma ogromne doświadczenie w zakresie systemów alarmowych. Systemy które tworzymy są na najwyższym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki służymy serwisem gwarancyjnym. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205