Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Jaworzno

Montaż monitoringu Jaworzno

Potrzebujesz firmy zajmującej się planowaniem a także wykonawstwem systemów zabezpieczeń w Jaworznie? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Kim jesteśmy

Naszą obecną działalność prowadzimy 20 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad montażem oraz serwisem instalacji alarmowych i lubimy to co robimy.

Montaż kamer Jaworzno - O bezpieczeństwie obiektów wiemy wszystko

Jesteśmy w stanie zaoferować solidne usługi, polegające na budowie niezawodnych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, oraz ich serwisowaniu. Instalacje alarmowe gwarantują bezpieczeństwo przed kradzieżą lub nawet włamaniem, jak i również często im zapobiegają oraz ułatwiają schwytanie nieproszonych gości. W system alarmowy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, fabryki, zakłady, mieszkania a nawet urzędy. Montaż kamer Jaworzno - System alarmowy to bardzo istotne wyposażenie każdej nieruchomości. Z jakiego powodu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złodziei negatywnie. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, sprawny system alarmowy zaalarmuje służby porządkowe i właściciela, usprawniając pochwycenie złoczyńcy.

Odpowiemy na każde pytanie.
Zadzwoń do nas: 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Tutaj działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Jaworzno oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Nasza oferta

 • instalacja instalacji systemów alarmowych
 • instalacja instalacji systemów monitoringu
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Jaworzno

Montaż kamer w domach i przedsiębiorstwach w Jaworznie jest celem naszej działalności. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych CCTV w mieszkaniach, placówkach oświatowych oraz firmach. Montujemy systemy monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. W zależności od potrzeb, podczas montażu używamy kamer dzień / noc, stałych i obrotowych, ale także odpornych na wandalizm. Konfigurujemy dostęp przez Internet z możliwością wglądu w dowolnej chwili przez telefon lub komputer.

Systemy monitoringu skutecznie ochraniają obiekty, odstraszają złodziei i wandali, dzięki nim można odtworzyć przebieg zdarzeń. Monitoring CCTV jest to wyjątkowo dobra ochrona. Nasze systemy monitoringu można bez kłopotu zintegrować z dotychczasowymi systemami alarmowymi oraz dotychczasowym zestawem kamer. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • duża pojemność dla zapisu nagrań,
 • podgląd online,
 • odporność na wandalizm,
 • rejestracja obrazu dzień/noc,
 • wysoka jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwa opcja nagrywania po wykryciu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • prosta rozbudowa o kolejne kamery,
 • integracja z istniejącym zestawem monitoringu,
 • integracja z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zapewniamy montaż kamer CCTV, rejestratorów, systemów alarmowych oraz pozostałych elementów wchodzących w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Jaworzno rozpoczynamy od poznania potrzeb Klienta oraz rozplanowania ułożenia kamer uwzględniając pole widzenia i teren, który będziemy monitorować. Później przystępujemy do montażu wybranego zestawu. Na całość instalacji dajemy gwarancję oraz zapewniamy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Montaż kamer Jaworzno – szybkie wykrywanie zagrożeń

Trudno o lepszy system wykrywania ryzyka niż monitoring. Jego powstanie przeobraziło dotychczasowe postrzeganie do ochrony przestrzeni prywatnych i publicznych. Montaż kamer przemysłowych w Jaworznie umożliwia przekazywanie do stacji filmu w tym samym czasie. Zazwyczaj pracownicy ochrony oglądają taki obraz, aby rozpoznać potencjalne zagrożenie. Następnym krokiem jest szybkie poinformowanie o zagrożeniu odpowiednich służb: ratowniczych, policji lub straży pożarnej. Dzięki kamerom możliwe jest wykrywanie niebezpieczeństwa, nim dojdzie do rozwoju sytuacji. Instalacja kamer pozwala także na szybką interwencję służb, jeżeli, mimo wszystko, dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia. Żeby to wszystko było możliwe, konieczne jest zainwestowanie w sprzęt dobrej jakości, bezawaryjny i który umożliwia osiągnięcie zadowalającego obrazu. W naszej firmie stawiamy tylko na dobrej jakości urządzenia. Nieważne, czy zamówią u nas Państwo monitoring na małą posesję, czy kamery do większej przestrzeni, zaoferujemy monitoring cenionych producentów oraz skuteczne systemy.

Popularność monitoringu wizyjnego w Jaworznie nie maleje. Wciąż jednak ten temat może pozostawiać dużo niewiadomych, zwłaszcza u osób indywidualnych, które szukają monitoringu domowego. Wątpliwości są zawsze naturalne, gdy idzie o rozwiązania mające poprawić bezpieczeństwo domu i mieszkających w nim osób. Posiadamy doświadczenie w montażu kamer w wielu obiektach, dlatego każdej osobie, która się do nas zgłosi, proponujemy fachowe doradztwo oraz dobór odpowiedniego systemu i kamer.

Cel i zakres monitoringu - Montaż monitoringu w Jaworznie

Przed przystąpieniem do montażu monitoringu w Jaworznie, należy dokładnie określić cel i zakres monitoringu. Często jest to zapobieganie kradzieżom, poprawa bezpieczeństwa na ulicach, śledzenie ruchu pojazdów, czy też monitorowanie dzikiej przyrody. To pozwala na wybór odpowiedniego sprzętu oraz określenie miejsca, gdzie kamery zostaną zamontowane.

Nasze ostatnie realizacje

system zabezpieczeń Żory, montaż systemu zabezpieczeń Pszów, telewizja przemysłowa Ruda Śląska, montaż monitoringu Mikołów, montaż kamer Wodzisław Śląski, montaż systemu zabezpieczeń Ruda Śląska, system monitoringu Mikołów, montaż kamer monitoringu Wodzisław Śląski, montaż kamer monitoringu Łaziska Górne, montaż telewizji przemysłowej Połomia, zabezpieczenie obiektu Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Pawłowice, monitoring wizyjny Knurów, montaż systemów alarmowych Gogołowa, monitoring obiektu Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Gliwice, montaż alarmów Pszczyna, montaż systemu alarmowego Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Chałupki, monitoring obiektu Gliwice, montaż systemów alarmowych Pszczyna

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebuję serwisu alarmu w moim domu

Regularny okresowy serwis systemu alarmowego jest rzeczą bardzo ważną. Zapewnia on prawidłowe działanie wszystkich podzespołów i likwiduje ewentualne usterki. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Do czego służy monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, oprócz instalacji alarmowej warto zaopatrzyć się także o instalację kamer wizyjnych. zadaniem ich jest monitorowanie obiektu – od środka jak i w środku, z umożliwieniem rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował sprawnie?

Nasza wykwalifikowana kadra ma duże doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych. Prace wykonywane przez nas są zawsze na fachowym poziomie. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, zapewniamy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205