Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Mysłowice

Montaż systemów alarmowych Mysłowice

Zamierzasz zabezpieczyć nieruchomość w Mysłowicach? Możemy Ci pomóc!

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o nas

Naszą obecną działalność rozwijamy od 2003 roku. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi klientów. Na co dzień pracujemy nad montażem alarmów i lubimy swoją pracę.

O bezpieczeństwie obiektów wiemy wszystko.

Jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe usługi, polegające na budowie niezawodnych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, a także ich serwisie. Instalacje alarmowe zapewniają bezpieczeństwo przed włamem lub kradzieżą, również często im zapobiegają jak i ułatwiają uchwycenie sprawców tego zdarzenia. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, zakłady pracy, domostwa oraz urzędy. System alarmowy to niezbędne wyposażenie każdej nieruchomości. Dlaczego? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złodziei negatywnie. Jeśli miałoby jednak dojść do próby włamania, odpowiedni instalacja alarmowa zaalarmuje odpowiednie służby i właściciela, pozwalając na schwytanie złodzieja.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • solidność
  • bezpieczeństwo

Szukasz firmy zajmującej się planowaniem a także realizacją systemów zabezpieczeń?
Skontaktuj się dzisiaj: +48 608-700-205
Działamy: pon-pt od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Gdzie działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Mysłowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta

  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • serwis instalacji systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo systemów alarmowych

Funkcjonujemy wydajnie i profesjonalnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Mysłowice

Projektujemy i tworzymy innowacyjne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt znanych firm, w tym także montaż Satel Integra Mysłowice. Jest to lider dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma oferuje pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Mysłowice.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o włamaniu, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do potrzeb nabywcy oraz warunków na posesji. Systemem możemy zarządzać i obserwować za pośrednictwem mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w domu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Mysłowice jak i przemianę obecnych alarmów.

Wykonane przez nas prace

montaż kamer Gogołowa, monitoring wizyjny Ruda Śląska, montaż systemu zabezpieczeń Mikołów, montaż kamer monitoringu Strumień, montaż systemów alarmowych Knurów, montaż systemów alarmowych Satel Integra Pszów, montaż systemu alarmowego Gliwice, montaż kamer monitoringu Pszczyna, montaż alarmów Rybnik, monitoring obiektu Ruda Śląska, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, montaż systemów alarmowych Żory, monitoring domu Żory, montaż telewizji przemysłowej Rybnik, zabezpieczenie obiektu Pszów, montaż systemu zabezpieczeń Orzesze, telewizja przemysłowa Łaziska Górne, montaż monitoringu Zabełków, monitoring domu Rydułtowy, system monitoringu Wodzisław Śląski, system zabezpieczeń Pawłowice, serwis alarmów Satel Integra Ruda Śląska, montaż systemów alarmowych Kędzierzyn-Koźle

Najczęściej zadawane pytania:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Regularny okresowy serwis instalacji alarmowej jest bardzo ważny. Gwarantuje on poprawne działanie wszystkich podzespołów i likwiduje ewentualne usterki. Nasi specjaliści kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wszystkie potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Do czego służy monitoring wizyjny?

Aby uzyskać najwyższy stopień bezpieczeństwa obiektu, oprócz instalacji alarmowej można zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. zadaniem ich jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z możliwością rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasza firma posiada duże doświadczenie w kategorii systemów alarmowych. Systemy przez nas wykonywane są na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, oferujemy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205