Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Rybnik

Montaż systemów alarmowych Rybnik

Planujesz zabezpieczyć dom w Rybniku? Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Sprawdź co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym klientem.

Poznaj naszą firmę

Naszą obecną działalność rozwijamy od 2003 roku. Od samego początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi naszych klientów. Nasze zadania (zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych) wykonujemy z pasją i przyjemnością.

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów to nasz priorytet.

Możemy zaoferować solidne usługi, mające na celu budowę skutecznych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, oraz ich serwisie. Instalacje bezpieczeństwa gwarantują zabezpieczenie przed kradzieżą lub nawet włamaniem, jak i również pozwalają im zapobiegać jak i ułatwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, fabryki, zakłady, domostwa oraz urzędy. System alarmowy to podstawowe wyposażenie każdej nieruchomości. Z jakiego powodu? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby wpłynąć przestępców negatywnie. Jeśli miałoby jednak dojść do próby włamania, każdy alarm zaalarmuje odpowiednie służby a także właściciela, ułatwiając pochwycenie złoczyńcy.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • solidność
  • bezpieczeństwo

Poszukujesz firmy zajmującej się planowaniem jak i wykonawstwem systemów alarmowych?
Skontaktuj się z nami dzisiaj: 608 700 205
Działamy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Rybnik oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Jakie sprawy możemy załatwić za Ciebie

  • projektowanie i wykonawstwo systemów alarmowych
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • serwis systemów alarmowych
  • montaż telewizji przemysłowej

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Rybnik

Planujemy i montujemy innowacyjne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt znanych marek, w tym także montaż Satel Integra Rybnik. Jest to prowadzący dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma zapewnia kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Rybnik.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami kontroli domu. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o włamaniu, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do potrzeb klienta oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy zarządzać i obserwować za pośrednictwem aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w domu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Rybnik jak i przemianę obecnych alarmów.

Ostatnie realizacje

montaż systemów alarmowych Pszów, system zabezpieczeń Gliwice, montaż monitoringu Rydułtowy, montaż alarmów Kędzierzyn-Koźle, serwis alarmów Satel Integra Knurów, zabezpieczenie obiektu Racibórz, system monitoringu Łaziska Górne, montaż systemów alarmowych Gogołowa, monitoring domu Rydułtowy, montaż systemu zabezpieczeń Strumień, monitoring obiektu Pszczyna, montaż systemów alarmowych Satel Integra Rydułtowy, montaż systemu alarmowego Wodzisław Śląski, montaż systemów alarmowych Mikołów, monitoring obiektu Połomia, montaż kamer monitoringu Wodzisław Śląski, monitoring domu Strumień, montaż kamer Żory, telewizja przemysłowa Jastrzębie Zdrój, montaż telewizji przemysłowej Knurów, monitoring wizyjny Rybnik, montaż kamer monitoringu Ruda Śląska, montaż systemu zabezpieczeń Czerwionka-Leszczyny

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Alarm w moim domu nie działa jak należy. Gdzie szukać pomocy?

Regularny okresowy serwis systemu alarmowego jest rzeczą bardzo ważną. Zapewnia on poprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów i eliminuje ewentualne usterki. Specjaliści w naszej firmie kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wszystkie potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz sprawdź naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

Aby uzyskać najwyższy stopień ochrony budynku, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zaopatrzyć się również o system kamer wizyjnych. Ich zadaniem jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z możliwością rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował sprawnie?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w kategorii systemów alarmowych. Instalacje które tworzymy są na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, zapewniamy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205