Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Jaworzno

Montaż systemów alarmowych Jaworzno

Potrzebujesz firmy która zajmie się planowaniem jak i realizacją instalacji systemów monitoringu w Jaworznie? Nasza firma powstała po to żeby Ci pomóc!

O nas

Działamy w branży alarmów oraz monitoringu 20 lat. Od początku działalności naszej firmy wciąż rozwijamy się oraz poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad montażem oraz serwisem alarmów i lubimy to co robimy.

Czekamy na kontakt!
Działamy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Tel.: +48 608 700 205
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

O bezpieczeństwie obiektów wiemy wszystko.

Kładziemy nacisk aby zaoferować najwyższej jakości usługi, mające na celu budowę skutecznych instalacji bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, oraz ich serwisowaniu. Systemy bezpieczeństwa gwarantują ochronę przed włamem lub kradzieżą, jak i również często im zapobiegają jak i ułatwiają schwytanie złodziei. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, fabryki, zakłady, mieszkania a nawet urzędy. System alarmowy to podstawowe wyposażenie każdej nieruchomości. Dlaczego? Gdyż nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wpływa na włamywaczy zniechęcająco. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, każdy instalacja alarmowa wezwie odpowiednie służby oraz właściciela, ułatwiając schwytanie złodzieja.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • profesjonalizm
  • gwarancja bezpieczeństwa

Tutaj działamy

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Jaworzno oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Jakie sprawy możemy załatwić za Ciebie

  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów alarmowych
  • wykonywanie instalacji systemów alarmowych

Funkcjonujemy szybko i sprawnie w branży instalacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Jaworzno

Planujemy i tworzymy innowacyjne instalacje alarmowe oparte o sprzęt najlepszych firm, w tym także montaż Satel Integra Jaworzno. Jest to lider dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma oferuje pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Jaworzno.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami kontroli domu. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o włamaniu, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do wymagań klienta oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy zarządzać i obserwować za pośrednictwem mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Wykonujemy także serwis Satel Integra Jaworzno jak i przemianę obecnych instalacji alarmowych.

Wykonane przez nas prace

montaż systemu zabezpieczeń Żory, system monitoringu Racibórz, zabezpieczenie obiektu Czerwionka-Leszczyny, serwis alarmów Satel Integra Kędzierzyn-Koźle, montaż telewizji przemysłowej Racibórz, telewizja przemysłowa Mikołów, monitoring obiektu Strumień, montaż monitoringu Mszana, montaż systemu alarmowego Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Satel Integra Rydułtowy, montaż kamer Kędzierzyn-Koźle, monitoring domu Pszów, system zabezpieczeń Ruda Śląska, montaż alarmów Gogołowa, montaż systemów alarmowych Knurów, monitoring domu Gliwice, montaż kamer monitoringu Mikołów, montaż systemu zabezpieczeń Mszana, montaż systemów alarmowych Pawłowice, montaż systemów alarmowych Jastrzębie Zdrój, monitoring obiektu Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer monitoringu Rydułtowy, monitoring wizyjny Rybnik

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Okresowy serwis instalacji alarmowej jest rzeczą bardzo ważną. Zapewnia on poprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów i likwiduje ewentualne usterki. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, oprócz instalacji alarmowej warto zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Celem ich jest nagrywanie obiektu – na zewnątrz i wewnątrz, z możliwością wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie w zakresie instalacji alarmowych. Instalacje przez nas wykonywane są na fachowym poziomie. Jednak w razie jakiejkolwiek usterki służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205