Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Tychy

Montaż systemów alarmowych Tychy

Potrzebujesz firmy która zajmie się planowaniem jak i wykonawstwem instalacji systemów monitoringu w Tychach? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O naszej firmie

Działamy na naszym rynku już od 2003 roku. Od początku działalności naszej firmy nieprzerwanie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień pracujemy nad montażem alarmów. Działamy z sumiennością i zaangażowaniem.

O bezpieczeństwie i ochronie obiektów wiemy wszystko.

Zawsze staramy się zaoferować najwyższej jakości usługi, mające na celu budowę skutecznych systemów alarmowych, monitoringu przemysłowego, oraz ich serwisie. Systemy alarmowe zapewniają ochronę przed włamem lub kradzieżą, jak i również często im zapobiegają jak i ułatwiają uchwycenie złodziei. W system alarmowy wyposażone są niemal wszystkie sklepy, zakłady pracy, urzędy i domy. Jeżeli Twoja nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, powinno się to zmienić. W jakim celu? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na włamywaczy zniechęcająco. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, każdy instalacja alarmowa wezwie odpowiednie służby oraz właściciela, ułatwiając schwytanie złoczyńcy.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Tychy oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się nasza firma

  • serwis instalacji systemów alarmowych
  • instalacja instalacji systemów alarmowych
  • instalacja systemów monitoringu
  • telewizja przemysłowa

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Tychy

Projektujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe oparte o sprzęt znanych firm, w tym również montaż Satel Integra Tychy. Jest to główny dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma zapewnia pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Tychy.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje różnych rozwiązań. Dostosowujemy sprzęt do potrzeb nabywcy oraz warunków na obiekcie. Systemem możemy zarządzać i obserwować dzięki aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Tychy jak i rozbudowę obecnych instalacji alarmowych.

Ostatnie realizacje

system monitoringu Gogołowa, montaż systemów alarmowych Żory, monitoring domu Orzesze, monitoring domu Rydułtowy, monitoring obiektu Racibórz, montaż alarmów Żory, serwis alarmów Satel Integra Gogołowa, zabezpieczenie obiektu Strumień, montaż systemu alarmowego Gliwice, montaż systemu zabezpieczeń Mikołów, monitoring obiektu Wodzisław Śląski, system zabezpieczeń Kędzierzyn-Koźle, montaż systemu zabezpieczeń Ruda Śląska, montaż kamer monitoringu Strumień, montaż systemów alarmowych Czerwionka-Leszczyny, montaż systemów alarmowych Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Satel Integra Zabełków, montaż kamer monitoringu Pszczyna, montaż monitoringu Mikołów, montaż kamer Radlin, montaż telewizji przemysłowej Łaziska Górne, telewizja przemysłowa Ruda Śląska, monitoring wizyjny Mszana

Dowiedz się więcej:

Potrzebuję serwisu alarmu w moim domu

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Do czego służy monitoring wizyjny?

W celu uzyskania najwyższego stopnia ochrony obiektu, poza instalacją alarmową można zaopatrzyć się również o instalację kamer wizyjnych. Celem ich jest nagrywanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zainstalowany system alarmowy będzie funkcjonował jak należy?

Nasza wykwalifikowana kadra ma ogromne doświadczenie w kategorii instalacji alarmowych. Prace przez nas wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Jednak w razie jakiejkolwiek usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205