Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Knurów

Montaż monitoringu Knurów

Potrzebujesz firmy która zajmie się tworzeniem oraz wykonawstwem systemów alarmowych w Knurowie? Zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym klientem.

Poznaj nas

Nasza działalność została utworzona w 2003 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem systemów zabezpieczeń i lubimy to co robimy.

Jesteśmy do dyspozycji.
Telefon: +48 608 700 205
Działamy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Montaż kamer Knurów - Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów jest najważniejsza

Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi, zapewniające budowę niezawodnych systemów alarmowych, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisie. Instalacje alarmowe gwarantują bezpieczeństwo przed włamaniem i kradzieżą, oraz często im zapobiegają i ułatwiają schwytanie złodziei. Praktycznie wszystkie sklepy posiadają systemy alarmowe. Tak samo jak miejsca pracy, urzędy i domy. Montaż kamer Knurów - System alarmowy to bardzo istotne wyposażenie każdej nieruchomości. Dlaczego? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złodziei odpychająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby włamania, odpowiedni system alarmowy zaalarmuje służby porządkowe a także właściciela, usprawniając schwytanie włamywacza.

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Knurów oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się nasza firma

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów alarmowych
 • wykonywanie systemów monitoringu
 • tworzenie instalacji systemów alarmowych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Montaż kamer Knurów - dla kogo?

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Nasz profesjonalizm poparty jest dużym doświadczeniem w branży i odpowiednim przeszkoleniem. Mamy dostęp do wielu nowinek technicznych, nasze profesjonalnie wyszkolone grupy instalacyjne mają doświadczenie w realizacji dużej ilości projektów montażu kamer i całej sieci monitoringu w Knurowie.

Usługi są skierowane głównie do prywatnych osób, prywatnych firm oraz placówek oświatowych. Na początku, wstępną wycenę robimy po zapoznaniu się z obiektem, w którym ma być wykonany montaż kamer Knurów. Bardzo przydatne jest pokazanie nam planów budynku, ale wystarczy również spotkanie, podczas którego zostaniemy oprowadzeni po budynku. Następnie wysyłamy szczegółową wycenę systemu, która jest zgodna z ustaleniami oraz wymaganiami Klienta.

Podstawowym elementem naszej oferty jest montaż kamer. Korzystamy jedynie z urządzeń sprawdzonych firm, a dzięki temu gwarantujemy doskonałą jakość obrazu oraz niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań. Trzeba podkreślić, że montaż kamer monitoringu zwiększa poziom bezpieczeństwa, dlatego dobrze założyć go w domu, jak również w swojej firmie albo na przykład w placówce oświatowej. Gwarantujemy dostęp online do systemu, dzięki czemu dajemy opcję podglądu pracy kamer z każdego miejsca, w którym się znajdujemy.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Knurów

Montaż kamer w domach i firmach w Knurowie jest celem naszej pracy. Zajmujemy się montażem kamer przemysłowych CCTV w mieszkaniach, instytucjach oraz firmach. Instalujemy systemy monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. Odpowiednio od potrzeb, podczas montażu używamy kamer działających w dzień i w nocy, stałych oraz obrotowych, ale także takich, które są odporne na wandalizm. Konfigurujemy dostęp poprzez Internet z możliwością wglądu w każdej chwili przez telefon lub komputer.

Systemy monitoringu skutecznie chronią obiekty, odstraszają złodziei i wandali, pozwalają odtworzyć przebieg wydarzeń. Monitoring CCTV jest to bardzo dobra ochrona. Nasze systemy telewizji przemysłowej bez problemu można zintegrować z dotychczasowymi systemami alarmowymi oraz kamerami. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • duża pojemność dla zapisu nagrań,
 • podgląd przez Internet,
 • wandaloodporność,
 • rejestracja obrazu dzień/noc,
 • duża jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwa opcja nagrywania po znalezieniu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • łatwa rozbudowa o kolejne kamery,
 • połączenie z istniejącym zestawem monitoringu,
 • integracja z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zajmujemy się montażem kamer CCTV, rejestratorów, systemów alarmowych oraz innych elementów, które wchodzą w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Knurów rozpoczynamy od poznania potrzeb Klienta oraz rozplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i obszar, który będziemy monitorować. Następnie przystępujemy do montażu wybranego zestawu. Na całość instalacji dajemy gwarancję oraz zapewniamy całkowite wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wykonane przez nas prace

Montaż kamer Bielsko-Biała, monitoring obiektu Radlin, montaż monitoringu Mszana, montaż systemu zabezpieczeń Chałupki, montaż alarmów Strumień, monitoring domu Racibórz, system monitoringu Wodzisław Śląski, system zabezpieczeń Mikołów, montaż systemu alarmowego Wodzisław Śląski, montaż systemów alarmowych Rybnik, telewizja przemysłowa Żory, montaż systemu zabezpieczeń Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Strumień, monitoring obiektu Knurów, montaż kamer monitoringu Gliwice, montaż kamer monitoringu Czerwionka-Leszczyny, montaż kamer Orzesze, monitoring domu Rydułtowy, montaż systemów alarmowych Pawłowice, monitoring wizyjny Gliwice, montaż telewizji przemysłowej Kędzierzyn-Koźle, zabezpieczenie obiektu Gogołowa

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebuję serwisu instalacji alarmowej

Okresowy serwis systemu alarmowego jest podstawą. Zapewnia on poprawne funkcjonowanie wszystkich podzespołów i likwiduje ewentualne awarie. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów.. Możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny?

Aby uzyskać najwyższy stopień bezpieczeństwa budynku, oprócz instalacji alarmowej zaleca się zaopatrzyć się również o system kamer przemysłowych. Celem ich jest monitorowanie obiektu – od środka jak i w środku, wraz umożliwieniem rejestrowania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w zakresie systemów alarmowych. Prace tworzone przez nas są zawsze na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205