Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Gliwice

Montaż systemów alarmowych Gliwice

Potrzebujesz firmy która zajmie się tworzeniem oraz montażem systemów alarmowych w Gliwicach? U nas znajdziesz to czego szukasz!

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o naszej firmie

Nasza firma powstała w 2003 roku. Od tego czasu wciąż poprawiamy nasze umiejętności oraz staramy się działać tak aby nasz klient był zawsze zadowolony. Na co dzień pracujemy nad montażem instalacji alarmowych i lubimy swoją pracę.

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów to nasz priorytet.

Jesteśmy w stanie zaoferować solidne usługi, polegające na budowie skutecznych systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a nawet ich serwisie. Instalacje bezpieczeństwa gwarantują ochronę przed włamaniem i kradzieżą, oraz pozwalają im zapobiegać jak i umożliwiają uchwycenie złodziei. Alarmy posiadają niemal wszystkie sklepy, miejsca pracy, domostwa oraz urzędy. Jeśli Państwa nieruchomość nie jest jeszcze chroniona systemem alarmowym, powinno się to zmienić. Z jakiego powodu? Ponieważ sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby zadziałać na złoczyńców negatywnie. Jeżeli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, dobry alarm zaalarmuje służby porządkowe a nawet właściciela, ułatwiając pochwycenie złoczyńcy.

Jesteśmy do dyspozycji.
Działamy: pon-pt od 9 do 16
Zapraszamy do kontaktu: +48 608-700-205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Dlaczego warto nam zaufać?

  • profesjonalizm
  • gwarancja bezpieczeństwa

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Gliwice oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co możemy zrobić za Ciebie

  • instalacja instalacji systemów monitoringu
  • tworzenie systemów alarmowych
  • serwis gwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • monitoring wizyjny

Funkcjonujemy wydajnie i profesjonalnie w branży alarmów oraz monitoringu.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Gliwice

Projektujemy i tworzymy innowacyjne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt znanych marek, w tym również montaż Satel Integra Gliwice. Jest to lider dostawca europejskich systemów ochrony budynków. Nasza firma oferuje kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Gliwice.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami kontroli domu. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może alarmować nie tylko o włamaniu, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dostosowujemy sprzęt do wymagań nabywcy oraz warunków na posesji. Systemem możemy zarządzać i obserwować za pośrednictwem mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Gliwice jak i rozbudowę obecnych instalacji alarmowych.

Nasze ostatnie usługi

monitoring wizyjny Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Rybnik, montaż systemu alarmowego Strumień, serwis alarmów Satel Integra Orzesze, montaż systemu zabezpieczeń Mszana, montaż systemu zabezpieczeń Czerwionka-Leszczyny, montaż systemów alarmowych Żory, montaż kamer monitoringu Czerwionka-Leszczyny, montaż monitoringu Strumień, montaż telewizji przemysłowej Ruda Śląska, monitoring domu Racibórz, monitoring domu Pszczyna, montaż kamer monitoringu Rydułtowy, zabezpieczenie obiektu Knurów, montaż systemów alarmowych Satel Integra Zabełków, montaż systemów alarmowych Racibórz, monitoring obiektu Pszów, montaż kamer Wodzisław Śląski, monitoring obiektu Gliwice, telewizja przemysłowa Gliwice, system monitoringu Wodzisław Śląski, montaż alarmów Mikołów, system zabezpieczeń Radlin

Najczęściej zadawane pytania:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Aby wszystkie instalacje działały prawidłowo, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Świadczymy rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla klientów, którym wykonaliśmy alarm lub instalację przemysłową. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, oraz sprawdź naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

Aby uzyskać najwyższy stopień ochrony obiektu, oprócz instalacji alarmowej można zadbać także o instalację kamer przemysłowych. zadaniem ich jest nagrywanie obiektu – na zewnątrz i wewnątrz, z umożliwieniem wyświetlania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zainstalowany system alarmowy będzie działał bez zarzutu?

Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie w zakresie systemów alarmowych. Systemy wykonywane przez nas są na fachowym poziomie. Jednak w razie ewentualnej usterki zapewniamy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205