Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż monitoringu Montaż monitoringu Jastrzębie-Zdrój

Montaż monitoringu Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz firmy która zajmie się tworzeniem jak i montażem systemów zabezpieczeń w Jastrzębim-Zdroju? Możemy Ci pomóc.

Sprawdź co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Działamy w branży alarmów oraz monitoringu od 2003 roku. Od tego momentu wciąż poprawiamy nasz profesjonalizm oraz działamy tak aby nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany. Na co dzień pracujemy nad montażem oraz serwisem instalacji alarmowych. Wszystko co robimy robimy z dbałością o detale i przyjemnością.

Sprawa ochrony oraz bezpieczeństwa obiektów jest najważniejsza - Montaż kamer Jastrzębie-Zdrój

Kładziemy nacisk aby zaoferować solidne usługi, polegające na budowie skutecznych instalacji bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, a nawet ich serwisowaniu. Systemy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczeństwo przed włamem lub kradzieżą, również pozwalają im zapobiegać i ułatwiają uchwycenie złodziei. Praktycznie wszystkie sklepy posiadają systemy alarmowe. Tak samo jak fabryki, zakłady, urzędy i domy. Montaż kamer Jastrzębie-Zdrój - System alarmowy to niezbędne wyposażenie każdej nieruchomości. W jakim celu? Gdyż nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku działa na złodziei zniechęcająco. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby włamania, każdy alarm powiadomi odpowiednie służby a nawet właściciela, pozwalając na pochwycenie złodzieja.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Jastrzębie-Zdrój, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Montaż kamer Jastrzębie-Zdrój - dla kogo?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów prywatnych, firm i instytucji. Nasz profesjonalizm poparty jest dużym doświadczeniem w branży i odpowiednim przeszkoleniem. Posiadamy dostęp do wielu nowinek technicznych, nasze profesjonalnie wyszkolone grupy instalacyjne mają doświadczenie w realizacji dużej ilości projektów montażu kamer i całej infrastruktury monitoringu w Jastrzębim-Zdroju.

Usługi kierujemy głównie do prywatnych klientów, prywatnych firm oraz placówek oświatowych. Na początku, wstępną wycenę robimy po zaznajomieniu się z obiektem, gdzie ma być przeprowadzony montaż kamer Jastrzębie-Zdrój. Bardzo przydatne jest udostępnienie nam planów architektonicznych, ale wystarczy również spotkanie, podczas którego będziemy oprowadzeni po obiekcie. Następnie przesyłamy dokładną wycenę systemu, która jest zgodna z ustaleniami oraz wymaganiami Klienta.

Kluczowym składnikiem naszej oferty jest montaż kamer. Korzystamy jedynie z urządzeń sprawdzonych firm, dzięki czemu gwarantujemy doskonałą jakość obrazu oraz niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań. Należy zaznaczyć, że montaż kamer monitoringu poprawia poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto założyć go w domu, jak również w swojej firmie albo na przykład w szkole. Gwarantujemy dostęp online do systemu, dzięki czemu dajemy możliwość podglądu pracy kamer z dowolnego miejsca, w którym się znajdujemy.

Funkcjonalności kamer monitoringu - Montaż kamer Jastrzębie-Zdrój

Montaż kamer w domach i firmach w Jastrzębim-Zdroju jest celem naszej działalności. Oferujemy montaż kamer przemysłowych CCTV w mieszkaniach, instytucjach oraz firmach. Instalujemy systemy monitoringu zewnętrznego oraz wewnętrznego. Odpowiednio od potrzeb, podczas montażu używamy kamer dzień / noc, stałych oraz takich, które mają funkcję obracania, ale także takich, które są odporne na wandalizm. Konfigurujemy dostęp poprzez Internet z opcją wglądu w każdej chwili przez smartfon lub komputer.

Systemy monitoringu skutecznie chronią budynki, odstraszają złodziei i wandali, dzięki nim można odtworzyć przebieg zdarzeń. Kamery CCTV jest to bardzo dobra ochrona. Nasze systemy monitoringu bez problemu można połączyć z dotychczasowymi alarmami oraz dotychczasowym zestawem kamer. Najważniejsze funkcjonalności naszych zestawów monitoringu:

 • długi czas zapisu nagrań,
 • podgląd przez Internet,
 • wandaloodporność, nagrywanie w dzień i w nocy,
 • duża jakość rejestrowanego obrazu,
 • możliwość rejestracji po wykryciu ruchu,
 • przewodowe i bezprzewodowe kamery,
 • prosta rozbudowa o kolejne kamery,
 • połączenie z dotychczasowym zestawem monitoringu,
 • integracja z systemami alarmowymi,
 • kamery analogowe i cyfrowe.

Zajmujemy się montażem kamer CCTV, rejestratorów, alarmów oraz pozostałych elementów wchodzących w skład systemu monitoringu. Montaż kamer Jastrzębie-Zdrój rozpoczynamy od poznania potrzeb Klienta oraz rozplanowania rozmieszczenia kamer uwzględniając pole widzenia i teren, który będziemy monitorować. Później dochodzimy do montowania danego zestawu. Na cały system dajemy gwarancję oraz dajemy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Czym zajmuje się nasza firma

 • serwis systemów alarmowych
 • instalacja instalacji systemów alarmowych
 • instalacja instalacji systemów monitoringu
 • telewizja przemysłowa
 • montaż telewizji przemysłowej

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń! Oddzwonimy.

Wykonane przez nas prace

montaż systemu zabezpieczeń Gliwice, zabezpieczenie obiektu Strumień, montaż monitoringu Rybnik, montaż kamer monitoringu Chałupki, monitoring wizyjny Ruda Śląska, telewizja przemysłowa Mikołów, montaż systemu zabezpieczeń Czerwionka-Leszczyny, monitoring domu Wodzisław Śląski, montaż kamer Rydułtowy, montaż systemu alarmowego Łaziska Górne, monitoring obiektu Pawłowice, monitoring obiektu Radlin, montaż systemów alarmowych Wodzisław Śląski, montaż systemów alarmowych Racibórz, system zabezpieczeń Rybnik, Montaż kamer Bielsko-Biała, montaż alarmów Kędzierzyn-Koźle, montaż telewizji przemysłowej Żory, montaż kamer monitoringu Jastrzębie Zdrój, system monitoringu Pszów, montaż systemów alarmowych Gliwice, monitoring domu Czerwionka-Leszczyny

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebuję serwisu instalacji alarmowej

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, musimy zmusić się do ich regularnego sprawdzania. Nasi fachowcy kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wymagające potrzeby klientów. Możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu: +48 608 700 205, bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa budynku, poza instalacją alarmową warto zadbać również o system kamer przemysłowych. Celem ich jest nagrywanie obiektu – na zewnątrz i wewnątrz, wraz możliwością wyświetlania obrazu lub transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zainstalowany system alarmowy będzie działał bez zarzutu?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w kategorii instalacji alarmowych. Systemy tworzone przez nas są na najwyższym poziomie. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, oferujemy serwis gwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205