Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Knurów

Montaż systemów alarmowych Knurów

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem i realizacją systemów alarmowych w Knurowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc!

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym klientem.

Kim jesteśmy

Nasza firma została utworzona w 2003 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych i lubimy to co robimy.

Sprawa ochrony oraz bezpieczeństwa obiektów jest najważniejsza.

Kładziemy nacisk aby zaoferować jakościowe usługi, gwarantujące budowę skutecznych instalacji bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, a nawet ich serwisowaniu. Instalacje bezpieczeństwa zapewniają zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą, jak również często im zapobiegają oraz umożliwiają schwytanie sprawców tego zdarzenia. Niemal wszystkie sklepy są wyposażone w systemy alarmowe. Alarmy posiadają również miejsca pracy, mieszkania a nawet urzędy. System alarmowy to podstawowe wyposażenie cennej nieruchomości. W jakim celu? Gdyż sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wpływa na włamywaczy negatywnie. Jeżeli miałoby jednak dojść do próby kradzieży, każdy instalacja alarmowa wezwie odpowiednie służby i właściciela, usprawniając schwytanie złodzieja.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • solidność
  • gwarancja bezpieczeństwa

Tutaj działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Knurów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Jeśli tym czego szukasz jest montaż instalacji alarmowej.
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości: +48 608 700 205
Działamy: pon-pt od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: zabezpieczamy@interia.pl

Nasza oferta

  • serwis instalacji systemów alarmowych
  • tworzenie systemów monitoringu
  • instalacja systemów alarmowych
  • telewizja przemysłowa
  • montaż telewizji przemysłowej

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości dzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Knurów

Planujemy i montujemy innowacyjne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt znanych marek, w tym również montaż Satel Integra Knurów. Jest to lider dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma oferuje pełne usługi w zakresie montażu i serwisu alarmów Satel Integra Knurów.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o ogniu w mieszkaniu. Zajmujemy się montażem na różnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje różnych rozwiązań. Dopasowujemy sprzęt do wymagań klienta oraz warunków na posesji. Systemem możemy kierować i obserwować dzięki aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Wykonujemy także serwis Satel Integra Knurów jak i przemianę obecnych instalacji alarmowych.

Nasze ostatnie realizacje

system monitoringu Knurów, montaż systemu zabezpieczeń Radlin, monitoring wizyjny Rydułtowy, montaż alarmów Satel Integra Strumień, montaż kamer monitoringu Pszów, montaż alarmów Satel Integra Czerwionka-Leszczyny, monitoring obiektu Kędzierzyn-Koźle, monitoring domu Czerwionka-Leszczyny, montaż systemów alarmowych Gliwice, system zabezpieczeń Rybnik, montaż kamer Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Gliwice, montaż monitoringu Żory, montaż alarmów Żory, telewizja przemysłowa Mikołów, montaż systemów alarmowych Jastrzębie Zdrój, monitoring obiektu Łaziska Górne, zabezpieczenie obiektu Rydułtowy, monitoring domu Pszczyna, montaż telewizji przemysłowej Pszczyna, montaż systemu zabezpieczeń Wodzisław Śląski, montaż kamer monitoringu Ruda Śląska, montaż systemu alarmowego Pszów

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebny mi serwis instalacji alarmowej

Aby wszystkie instalacje działały prawidłowo, nie może się obejść bez ich regularnego sprawdzania. Nasi specjaliści kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały wymagające potrzeby klientów. Możesz skontaktować się z nami (+48 608 700 205) bądź zapoznaj się z naszą ofertą!

Co to jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

Aby uzyskać najwyższy stopień ochrony budynku, poza instalacją alarmową warto zaopatrzyć się również o instalację kamer przemysłowych. Ich zadaniem jest kontrolowanie budynku – na zewnątrz i wewnątrz, z możliwością wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy nasza firma daje gwarancję że zakupiony system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasza wykwalifikowana kadra ma duże doświadczenie w temacie systemów alarmowych. Systemy tworzone przez nas są na fachowym poziomie. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, służymy serwisem gwarancyjnym. Masz pytania? Zaprazamy do kontaktu pod nr telefonu: +48 608 700 205.

Zadzwoń: 608 700 205