Jesteś tutaj: WSPÓŁPRACA Montaż systemów alarmowych Montaż systemów alarmowych Tarnowskie Góry

Montaż systemów alarmowych Tarnowskie Góry

Potrzebujesz firmy zajmującej się projektowaniem jak i wykonawstwem instalacji systemów alarmowych w Tarnowskiej Górze? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym zadowolonym klientem.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą działalność prowadzimy od 2003 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad montażem systemów zabezpieczeń i lubimy to co robimy.

Bezpieczeństwo oraz ochrona obiektów jest najważniejsza.

Zawsze staramy się zaoferować solidne usługi, mające na celu budowę skutecznych systemów bezpieczeństwa, monitoringu przemysłowego, oraz ich serwisie. Systemy bezpieczeństwa gwarantują zabezpieczenie przed kradzieżą lub nawet włamaniem, również często im zapobiegają i umożliwiają uchwycenie nieproszonych gości. Wszystkie sklepy posiadają systemy alarmowe. Tak samo jak miejsca pracy, urzędy i domy. System alarmowy to bardzo istotne wyposażenie cennej nieruchomości. Dlaczego? Ponieważ nawet sam widok syreny alarmowej zainstalowanej na elewacji budynku wystarczy aby wpłynąć złodziei odpychająco. Jeśli jednak miałoby dojść do próby kradzieży, sprawny instalacja alarmowa powiadomi odpowiednie służby a także właściciela, pozwalając na schwytanie włamywacza.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • jakość
  • bezpieczeństwo

Jesteśmy do dyspozycji.
Działamy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Telefon: 608 700 205
Lub napisz: zabezpieczamy@interia.pl

Tutaj działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Tarnowskie Góry, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W jakich sprawach możemy Ci pomóc

  • projektowanie i wykonawstwo instalacji systemów monitoringu
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji systemów alarmowych
  • wykonywanie systemów alarmowych
  • telewizja przemysłowa

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Systemy alarmowe - Montaż Satel Integra Tarnowskie Góry

Projektujemy i tworzymy nowoczesne instalacje alarmowe, które są oparte o sprzęt najlepszych marek, w tym także montaż Satel Integra Tarnowskie Góry. Jest to lider dostawca europejskich systemów alarmowych. Nasza firma zapewnia kompletne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń instalacji alarmowych Satel Integra Tarnowskie Góry.

Systemy dozoru budynku można połączyć z urządzeniami sterowania domem. Możemy zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji albo dzięki dotykowemu ekranowi w domu. System może ostrzegać nie tylko o próbie kradzieży, ale również na przykład o pożarze. Zajmujemy się montażem na różnorodnych urządzeniach, każda instalacja jest odmienna i potrzebuje innych rozwiązań. Dostosowujemy sprzęt do wymagań klienta oraz warunków na posesji. Systemem możemy zarządzać i obserwować dzięki mobilnej aplikacji z dowolnego miejsca, a także lokalnie w mieszkaniu. Zajmujemy się także serwisem Satel Integra Tarnowskie Góry jak i rozbudowę obecnych alarmów.

Ostatnie realizacje

montaż systemu alarmowego Knurów, montaż kamer monitoringu Rybnik, montaż systemów alarmowych Gliwice, montaż systemów alarmowych Pszczyna, montaż kamer monitoringu Połomia, montaż kamer Czerwionka-Leszczyny, montaż systemu zabezpieczeń Knurów, montaż alarmów Satel Integra Pawłowice, monitoring domu Gogołowa, monitoring domu Racibórz, monitoring wizyjny Jastrzębie Zdrój, montaż systemów alarmowych Chałupki, monitoring obiektu Mikołów, montaż monitoringu Strumień, monitoring obiektu Łaziska Górne, system zabezpieczeń Ruda Śląska, zabezpieczenie obiektu Rydułtowy, system monitoringu Pszczyna, montaż systemu zabezpieczeń Mszana, serwis systemów alarmowych Satel Integra Chałupki, telewizja przemysłowa Ruda Śląska, montaż alarmów Racibórz, montaż telewizji przemysłowej Mikołów

Odpowiedzi na nurtujące pytania:

Potrzebny mi serwis alarmu w moim domu

Dla poprawnego działania instalacji alarmowych, nie może się obejść bez ich okresowego sprawdzania. Nasi fachowcy kalibrują, nadzorują, sprawdzają i rozbudowują instalacje, tak aby spełniały zmieniające się potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami (+48 608 700 205) oraz sprawdź naszą ofertą!

Czym jest monitoring wizyjny i czy jest mi to potrzebne?

W celu uzyskania najwyższego stopnia bezpieczeństwa obiektu, poza instalacją alarmową warto zaopatrzyć się również o instalację kamer przemysłowych. Ich zadaniem jest kontrolowanie budynku – z zewnątrz i wewnątrz, wraz możliwością wyświetlania obrazu a nawet transmitowania go na żywo do sieci.

Czy mam pewność że zainstalowany system alarmowy będzie funkcjonował bez zarzutu?

Nasi fachowcy posiadają niezbędne doświadczenie w kategorii instalacji alarmowych. Instalacje tworzone przez nas są na fachowym poziomie. Jeśli jednak ewentualnie coś się zepsuje, służymy serwisem gwarancyjnym. W razie jakichkolwiek pytań zaprazamy do kontaktu (+48 608 700 205).

Zadzwoń: 608 700 205